Rungtynės: Last Minute vs Jonava ‒ Batėgala (3:1)

''Last Minute'' pergalė prieš ''Jonavos ‒ Betėgalą''

Simbolinę Lietuvos Nepriklausomybės dieną įvyko draugiškos (bet kaip ir priklauso, kovingos) žalių D lygos rungtynės. Salėje susitiko ''Last Minute'' prieš jonaviečių ''Betėgalą''. Po itin įtemptų rungtynių, pergalę pavyko pelnyti salės šeimininkų komandai - ''Last Minute'' 3:1.

Pirmasis setas prasidėjo lengvais, tačiau itin taikliais E. Aramino padavimais. Pirmieji šeši taškai lengvai sukapsėjo ''Last Minute'' komandai. Po tokio varžovų spurto, ''Jonavos - Betėgala'' nusprendė, jog reikia komandai greitai apsitarti ir susikaupti. Kaip ir pokštavo Jonavos tinklininkai, po trumpo apšilimo (rez.: 6:0) ir pasiimtos minutinės pertraukėlės, komandai pavyko prisivyti varžovus (rez.: 8:7). Kita minutinė pertraukėlė padėjo ir ''Last Minute''. Setui einant į pabaigą, žaidimas darėsi vis intensyvesnis, kuris pareikalavo nemažai jėgų iš tinklininkų. Šauniai spurtavę ''Jonavos - Betėgala'' žaidimui einant į pabaigą (rez.: 23:15; 23:19) lengvai nepasidavė, tačiau salės šeimininkai buvo arčiau pergalės, kurie ir užbaigė setą - 25:19.

Antrasis setas prasidėjo aršia kova, stipriomis atakomis. Žaidimo aikštelėje kamuolys ilgai tvyrojo ore. Šiame žaidime išryškėjo komandų lyderiai. ''Last Minute'' top atakuotojai - E. Vaitiekus ir L. Kaževičius, kuriems patogiai kamuolius skirstė E. Araminas. ''Jonavos - Betėgalos'' puikusis trio - R. Pranskūnas ir D. Kureiša bei kėlėjas Ž. Galimovas. Visas žaidimas buvo nuolatinė kova, kurią ir atspindi rezultatai lentelėje (rez.: 10:11; 15:15; 18:18; 21:21; 24:23). Paskutinis taškas įkrito ''Last Minute'' komandai, ''Jonavos - Betėgala'' klaidų sąskaita - 25:23.

Po pirmųjų intensyvių setų, trečiame žaidime į salę žengė dar labiau sustiprėję ''Jonavos - Betėgala''. Nors pradžioje žaidimas vėl klostėsi panašiai anuose setuose, i, ties žaidimo viduriu, svečiai spurtavo ir savo įgytą tempą pavyko išlaikyti iki pat pabaigos. ''Jonavos - Betėgala'' laimėjo svariu rezultatu - 17:25.

Ketvirtame sete, trečio seto baigtis ''Last Minute'' nedžiugino. Komanda susigražino prarastus aštuonis taškus, taip gerokai aplenkdami varžovus (rez.: 12:5). ''Jonavos - Betėgala'' stiprius salės šeimininkų smūgius ''sugerdavo'' blokuotais mušimais. Svečių gynyba gera, tačiau asmeninės komandos klaidos neleido pasistūmėti į priekį. Setą sklandžiai baigė ''Last Minute'' žaidėjas D. Kaminskas taikliu padavimu - 25:20.