Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Raseinių „Lūšis Volley“ vs Kauno „Marito“ (2:3)

Raseinių ekipai nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos

Raseinių ekipai nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos

Kovo 5d. Raseinių ,,Lūšis Volley'' namuose priėme Kauno ,,Marito'' komandą, kuri neleido Raseinių vyrukams atsitiesti po skaudaus pralaimėjimo Kelmėje. Po atkaklios 5 setų kovos (11:25 25:21 18:25 28:26 13:15) teko pripažinti Kauno ekipos pranašumą. Prie Kauno ,,Marito" pergalės prisidėjo: J.Laurinavičius pelnęs 15 taškų, 11 pridėjo S.Narvydas taip pat 9 A.Kuliešius ir D.Tamošaitis. Raseinių ekipoje prie puikaus žaidimo prisidėjo A.Dyglys surinkęs 25 taškus ir D.Elzbergas pelnęs 14 taškų, G.Antanavičius 8 taškus. 

Savo pastebėjimus apie rungtynes pateikė Mindaugas Mikalauskas:

Kaip vertinate šiandienos žaidimą?

Raseinius iš tikrųjų vertinu labai gerai, nes gynyboje žaidė tiesiog fantastiškai, komanda atidavė labai daug jėgų, dėl to mums buvo labai sunku užpulti, nes nesusitvarkėme su savo puolimu ir taip pat nesisekė gynyboje. Bet visumoje aš galiu pasakyti, kad Raseiniai šiandien atidavė daug ir reikėtų juos pagirti, nors ir pralaimėjimas, bet, manau, jiems - pergalė, tikrai šauniai sužaidė.

Raseinių komandos žaidimą įvertino treneris Rapolas Beržinis:

Nors ir pralaimėjome, tačiau vertinu labai puikiai. Per pirmą setą išėjome šiek tiek nepasiruošę, tačiau kituose setuose pradėjome susitvarkyti su padavimais ir gynybą. Šiandien vertėmes be pagrindinio kelėjo, tačiau mūsų antrasis kelėjas Rokas irgi puikiai pasavo kamuolius. Šiek tiek pritrūko sėkmės, o ,,Marito'' komanda puikiai sužaidė šiandienos rungtynėse.

Rungtynių vaizdo įrašas

 

Puslapis peržiūrėtas: 5817

Komentarai