Rungtynės: Kauno kolegija vs Tinklo inžinerija (1:3)

„Tinklo Inžinerija“ nugalėjo „Kauno Kolegija“

Sausio 10 d. 18:00 val. Kauno Kolegijos didžiojoje salėje B lygos grupės varžybose (I turas) susitiko „Tinklo Inžinerija" ir „Kauno Kolegija" vaikinų komandos.

Pirmajame sete nuo pradžių išsiveržė „Tinklo Inžinerija" (7:1) ir toliau laikė maždaug 6 taškų pranašumą (15:8); (17:10). Artėjant seto pabaigai „Kauno Kolegija" komandai beveik pavyko sulyginti rezultatą (18:18), bet priešininkai iš kart atkovojo 2 taškus vėl po truputi išsiveržiant į priekį (20:18) ir laimint šį kėlinuką (25:21).

Antrajame sete nuo pradžių abi komandos kovojo apylygiai (6:8), nors seto viduryje „Kauno Kolegija" komandai pavyko atsispirti nuo priešininkų (11:18). Artėjant kėlinuko pabaigai svečių komanda nenorėjo nusileisti ir beveik prisivijo priešininkus (23:24), tačiau „Kauno Kolegija" pelnė savo paskutinį tašką ir iškovojo pergalę antrajame sete.

Trečiajame sete abi komandos pelnė taškus, nenusileisdamos priešininkams nei kelių taškų persvara (2:2); (6:6); (13:13); (16:16), tačiau kėlinuko gale „Tinklo Inžinerija" pelnė 5 taškus iš eilės ir išsiveržė nuo priešininkų (22:19), bei laimėjo savo antrąją šių varžybų pergalę (25:21).

Ketvirtajame ir paskutiniame sete abi komandos startavo apylygiai (5:4), bet seto viduryje „Tinklo Inžinerija" pelnant po kelis taškus išsiveržė (15:8) ir laikė savo pranašumą iki pat žaidimo pabaigos. Nors artėjant kėlinuko pabaigai „Kauno Kolegija" komandai buvo pavykę pelnyti 6 taškus iš eilės (23:21), bet „Tinklo Inžinerija" pelnė paskutinius 2 reikalingus taškus ir laimėjo šį setą (25:21), bei šias varžybas galutiniu rezultatu 3:1.

Džiugas Syminas („Kauno Kolegija" komandos narys) pelnė 12 taškų, 1 iš jų blokuotas mušimas ir 3 ACE'ai.

Deividas Grabauskas („Kauno Kolegija" komandos narys) pelnė 12 taškų, 1 iš jų blokuotas mušimas.

Lukas Spundzevičius („Tinklo Inžinerija" komandos narys) pelnė 19 taškų, 1 iš jų ACE'as ir 3 blokuoti mušimai.