Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Magnus vs Pervesk.lt & Naktis (3:2)

Namuose pirmąją pergalę šventė Magnus tinklininkai

Šiandien, Sausio 14 d., Žaliųjų D lygoje susitiko Magnus ir Pervesk.lt & nakties ekipos ir po penkių setų trilerio, pergalę šventė šeimininkai, rezultatu 3:2 (25:16, 20:25, 25:22, 17:25, 16:14)

Rungtynės prasidėjo su geresniu šeimininkų žaidimu, jie sėkmingiau puolė ir darė mažiau klaidų. Antrajame sete, jau pabubę po šalto dušo svečiai padarė pora pakeitimų ir sėkmingai grįžo į varžybas, setų rezultatas 1:1. Trečiajame sete vėl sėkmingiau sužaidė Magnus žaidėjai, patys padarę 16 taškų ir nesuteikę per didžiausių vilčių laimėjo setą. Ketvirtajame sete, Pervesk. lt & Naktis komanda ėjo va bank,viskas arba nieko ir sugebėjo kovą vėl išlyginti ir perkelti viską aiškintis į penktąjį setą. Penktajame sete jie sėkmingiau jį pradėjo, bet Magnus pailta pertraukėlė sustabdė spurtą ir prikėlė šeimininkus kovai, seto pabaigoje rezultatas buvo lygus, bet namų sienos padėjo Magnus tinklininkams ir jie sėkmingiau sužaidė ginyboje ir puolime, dėl to jie šventė pergalę penktajame sete ir visose varžybose.

Po rungtynių pakalbinta buvo Magnus komandos žaidėja Ieva Tėvelytė.

Sveikiname su pergale, kokie komentarai apie varžybas?

Šiandien šventėme pirjamą pergalę, džiaugiuosi savo komandą, pavyko nugalėti dar be pralaimėjimų žygiavusią komandą. Žaidėme šešiese, tai neturėjome už ko pasislėpti ir turėjome įdėti savęs 110% į varžybas. džiaugiuosi komanda, kad pavyko pademonstruoti charakterį ir laimėti varžybose.

Puslapis peržiūrėtas: 1442

Komentarai