Rungtynės: ISTA vs Last Minute (0:3)

ISTA0132117

Last Minute0252525

Last minute svečiuose laimėjo prieš ISTA

Šiandien Sausio 15 d. Žaliųjų D lygoje susitiko ISTA ir Last minute komandos ir po trijų setų kovos pergalę šventė Last minute rezultatu 0:3 (13:25 21:25 17:25)Varžybos prasidėjo svečių geresniu žaidimu jie sėkmingiau žaidė gindavosi ir užpuldavo ISTA neturėjo jokių ginklų prieš juos. Antrajame sete prasidėjo Daugiau asmesninių klaidų ir dėl to buvo sunkiau žaisti, bet toliau sėkmingai puolė ir svarbiausiais momentais apsigynė ir užpuolė. Trečiasis setas iki vidurio vyko kova taškas į taašką bet jėgų pritrūkę ISTA žaidėjai neturėjo kaip daugiau pasipriešinti savo varžovams ir turėjo pripažinti pralaimėjimą.Po varžybų pakalbintas buvo Last minute komandos kapitonas Evaldas Vaitiekus.Sveikiname su pergale kokie komentarai apie varžybas?Sužaidėme gerai džiaugiuosi pasiekta pirma pergale. Pagaliau pajautėme pergalės skonį žinome kad darome daug klaidų bet toliau šlifuosim savo žaidimą ir bandysim parodyti kuo geresnį savo žaidimą kitose varžybose. <...>