Rungtynės: NUTPA vs Last Minute (0:3)

NUTPA0191326

Last Minute0252528

Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje – užtikrinta „Last Minute“ pergalė

Kovo 18d. 18:30val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko Žalių „D“ lygos turnyrinės lentelės kaimynų dvikova tarp iki šių rungtynių trečioje vietoje žengusių „NUTPA“ ir ketvirtojoje pozicijoje įsitaisiusių „Last Minute“ komandų. Pergalę po trijų setų kovos iškovojo ir už nesėkmę pirmajame pirmenybių rate savo oponentams atsirevanšavo svečių „Last Minute“ ekipa.Susitikimas startavo lygia kova (5:5); (7:7) nors aikštelės šeimininkams buvo pavykę įgyti trapų pranašumą (10:8) tačiau tuomet „Last Minute“ pelnė 6 taškus be atsako bei taip perėmė iniciatyvą į savo rankas (10:14). Tiesa „NUTPA“ stabilizavo situaciją  ir iš pradžių sustabdė svečių spurtą (13:17) bei sumažino savo deficitą iki 2 (17:19). Tačiau „Last Minute“ laimėjo paskutinę seto atkarpą 2:6 bei taip rezultatu (19:25) laimėjo pirmąją susitikimo dalį.Antroji rungtynių dalis priklausė svečiams iš pradžių jie geriau startavo antrajame sete (3:7) <...>