Rungtynės: Vytauto Didžiojo universitetas vs Last Minute (1:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Vytauto Didžiojo universitetas025171518

Last Minute020252525

''VDU'' nepasipriešino ''Last Minute'' tinklininkams

Sausio 23 dienos vakarą vyko ''D'' lygos grupės rungtynių pirmasis turas. Aikštelėje susitiko ''VDU'' (namų komanda) ir ''Last Minute'' (svečiai). Po keturių sužaistų setų visgi pranašumą pavyko įrodyti ''Last Minute'' tinklininkams rezultatu 1:3.Pirmuosius seto taškus ėmė rinkti ''Last Minute'' komanda tačiau savo pranašumą rodė neilgai. Žaidimui įpusėjus ''VDU'' žaidėjams pavyko atsiplėšti nuo varžovų ir ėmė dominuoti aikštelėje. Komandai spurtavus (rez.: 17:16; 20;17) keturių taškų persvarą pavyko išlaikyti iki seto pabaigos - 25:20.Po pergalingo seto namų komanda į antrojo seto žaidimą sugrįžo džiaugsmingai ir puikiai nusiteikusi. Pačioje pradžioje tai atsispindėjo ir komandos rezultatuose (rez.: 5:2). Po pasiimtos minutinės pertraukėlės svečiai ėmė palengva perimti varžybų eigą į savo rankas. Rezultatyviomis atakomis komanda vis veržėsi pirmyn taškų atkarpomis. Galiausiai ''Last Minute'' pavyko išlyginti setų rezultatus - 17:25.Trečiame sete ''Last Minute'' su trenksmu žengė į aikštelę. Pirmuosius aštuonis taškus rezultatyviomis atakomis susižėrė Evaldas Vaitiekus ir Lukas Kaževičius <...>