Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Lietuvos sveikatos mokslų universitetas vs Bellona (3:1)

Fantastiško pasiaukojimo dėka LSMU tinklininkės tapo čempionėmis

Fantastiško pasiaukojimo dėka LSMU tinklininkės tapo čempionėmis

Mačas dėl pirmos vietos Dailiojoje lygoje vos nepasibaigė techniniu LSMU pralaimėjimu. Pirmo seto viduryje LSMU žaidėja Greta Žemaitytė patyrė kelio traumą. Kadangi LSMU neturėjo žaidėjos, kuri galėtų ją pakeisti rungtynės vos nebuvo nutrauktos. Vis dėl to, po šiek tiek laiko žaidėja nusprendė tęsti rungtynes stovėdama ant vienos kojos! Pratęsus rungtynes LSMU net gi sugebėjo triuškinamai laimėti pirmą setą 25:13. Vis dėl to, neatrodė labai įtikima, kad tinklininkės sugebės laimėti žaisdamos praktiškai penkios prieš šešias. 

Antrasis setas parodė priešingai. Pirmavusios nuo pat pradžių jos atlaikė vėlyvą "Bellonos" spurtą. 

Trečiajame sete "Bellonos" tinklininkės mobilizavosi bei sugebėjo išplėšti dar vieną setą. 

Paskutinis rungtynių setas vyko labai banguotai. Iš pradžių LSMU išsiveržė 6 taškais. Seto viduryje "Bellona" atsakė savo spurtu bei išlygino rezultatą bei atrodė, kad viską perkels į 5 setą. LSMU tinklininkės sukaupusios paskutines jėgas, puldamos bei traukdamos kamuolius tiek už save tiek už traumuotą komandos draugę sugebėjo surengti paskutinį spurtą 8:0 bei taip sensacingai išplėšė pergalę bei Dailiosios lygos titulą.

"Bellona" komandą į priekį tempė Erika Senkutė, pelniusi 20 taškų. 

Tuo tarpu viena pagrindinių LSMU pergalės priežasčių tapo visiškas dominavimas prie tinklo. Jos sugebėjo sėkmingai užblokuoti net 22 priešininkių atakas, tuo tarpu pačios atsimušė į bloką tik 8 kartus. LSMU merginos žaidė labai komandiškai, visos puolėjos pelnė sąlyginai panašiai taškų. Naudingiausia buvo Jomilė Bytautaitė Aleksienė (18 tšk., 8 blokai). Vis dėl to už didžiulį pasiaukojimą dėl komandos bei ant vienos kojos prašokinėtus 4 setus (nutikus traumai, žaidėja dar sugebėjo atlikti vieną rezultatyvų perdavimą bei porą kartų išgelbėjo komandą pamušdama kamuolį), Greta Žemaitytė buvo pripažinta finalo MVP. 

 

 

Puslapis peržiūrėtas: 1764

Komentarai