Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: LSU vs Laumetris (1:3)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas
LSU022182517
 
Laumetris025252325


LSU

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
3Augustinas Gruodis74120010003
15Autimas Kriaučiukas0000000000
8Domantas Stiklius0232000800-6
10Dominykas Karkazas000000100-1
9Dovydas Mitkus4000004000
7Edvinas Ancuta4002005001
15Justas Kriaučiukas0000000000
2Karolis Filipavičius1000000001
14Pelayo-Fernandez Parrondo8002005005
5Rokas Rekašius0000000000
13Rytis Pranskūnas12001004009
6Tomas Vizgirda000001000-1
 82633701370011

Laumetris

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
14Haris Veliulis7011005003
3Jonas Putna0000000000
20Karolis Varnas2101004000
27Matas Petlinskas193030050020
19Pijus Banys1037000500-4
4Taurius Putna3410005002
5Tomas Matulis5201005003
 981039600290024
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 141

Komentarai