Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: KSM ‒ Startas vs Vitameda (3:0)

 viso1 setas2 setas3 setas
KSM ‒ Startas0252525
 
Vitameda0202322


KSM ‒ Startas

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
11Arlandas Markauskas21321004000
8Deimantas Palekas5101001006
12Domantas Ivanauskas3501005004
10Jonas Žilinskas5000004001
7Justas Žiutelis1000000001
16Klaidas Tepelys160000050011
4Kristupas Vaivada0000000000
6Mantas Rimkevičius3000003000
2Rapolas Diržinauskas0000000000
18Rytis Nacevičius2000001001
1Simonas Meiženis1040001000
 75736300240024

Vitameda

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
3Albertas Antonas1019000400-3
13Artūras Mickevičius100200400-1
15Darius Baltrušaitis101000200-1
7Pavelas Petrovas4100003002
9Raimundas Pocius103030040012
 6542050017009
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 124

Komentarai