Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: KSM ‒ Startas vs Legionieriai (3:0)

 viso1 setas2 setas3 setas
KSM ‒ Startas0252625
 
Legionieriai0232416


KSM ‒ Startas

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
11Arlandas Markauskas52300003004
8Deimantas Palekas5001002004
12Domantas Ivanauskas3102001005
10Jonas Žilinskas7203004008
7Justas Žiutelis0000000000
16Klaidas Tepelys130010030011
8Mantas Rimkevičius5001002004
13Nedas Tolpežninkas600100800-1
2Rapolas Diržinauskas0010000000
 76531900230035

Legionieriai

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
2Arnas Donauskas6103001009
7Dovydas Kvietkus4000003001
13Dovydas Šimašius300000500-2
18Dovydas Žičkus0000000000
8Jonas Lazdauskas1125100700-4
14Mantas Nabažas2000000002
10Mantas Samuilis9000007002
16Rokas Sirtautas4014004004
 63226800270012
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 201

Komentarai