Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Tvarkaraštis » „TOP Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio I lyga

Pasirinkite komandą:

2022 sausio 22 d., Šeštadienis

14:30 val.Panevėžio agrochemija ‒ SCvsKauno „KSM Startas ‒ TPS“Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazija, Liepų al. 2, Panevėžys, LT-35141
16:00 val.Kauno „RIO ‒ Startas“ 2vsGargždų „Amber volley“„RIO“ arena, Kaunakiemio g. 5, Kaunas, LT-44351

2022 sausio 23 d., Sekmadienis

14:00 val.Palangos „Vakarų tinklinis“vsKauno „KSM Startas ‒ TPS“Palangos arena, Sporto g. 3, Palanga, LT-00129
17:00 val.Kauno „RIO ‒ Startas“ 2vsKauno „Marito“Kauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

2022 sausio 26 d., Trečiadienis

20:30 val.Kauno „RIO ‒ Startas“ 2vsKauno „KSM Startas ‒ TPS“Kauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

2022 sausio 29 d., Šeštadienis

13:00 val.Kelmės „Kelmė“vsGargždų „Amber volley“Kelmės sporto centras, J. Janonio g. 11F, Kelmė, LT-86122

2022 sausio 30 d., Sekmadienis

14:00 val.Kauno „RIO ‒ Startas“ 2vsKelmės „Kelmė“Kauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321
14:00 val.Raseinių „Lūšis Volley“vsGargždų „Amber volley“Raseinių kūno kultūros ir sporto centras, Vilniaus g. 11, Raseiniai, LT-51881
15:00 val.Kauno „Marito“vsPalangos „Vakarų tinklinis“J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

2022 vasario 05 d., Šeštadienis

15:00 val.Palangos „Vakarų tinklinis“vsGargždų „Amber volley“Palangos arena, Sporto g. 3, Palanga, LT-00129
15:30 val.Kelmės „Kelmė“vsRaseinių „Lūšis Volley“Kelmės sporto centras, J. Janonio g. 11F, Kelmė, LT-86122

2022 vasario 06 d., Sekmadienis

14:00 val.Kauno „RIO ‒ Startas“ 2vsPalangos „Vakarų tinklinis“Kauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321
15:00 val.Kauno „Marito“vsKelmės „Kelmė“J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

2022 vasario 13 d., Sekmadienis

15:00 val.Kauno „Marito“vsGargždų „Amber volley“J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

2022 vasario 19 d., Šeštadienis

13:00 val.Panevėžio agrochemija ‒ SCvsKauno „Marito“Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazija, Liepų al. 2, Panevėžys, LT-35141
15:00 val.Palangos „Vakarų tinklinis“vsKelmės „Kelmė“Palangos arena, Sporto g. 3, Palanga, LT-00129
18:00 val.Kauno „KSM Startas ‒ TPS“vsGargždų „Amber volley“Kauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321
18:00 val.Raseinių „Lūšis Volley“vsKauno „RIO ‒ Startas“ 2Raseinių kūno kultūros ir sporto centras, Vilniaus g. 11, Raseiniai, LT-51881

2022 vasario 20 d., Sekmadienis

15:30 val.Kelmės „Kelmė“vsKauno „KSM Startas ‒ TPS“Kelmės sporto centras, J. Janonio g. 11F, Kelmė, LT-86122
16:00 val.Gargždų „Amber volley“vsPanevėžio agrochemija ‒ SCKlaipėdos r. savivaldybės sporto centras, J. Janonio g. 9, Gargždai, LT-96133

2022 vasario 26 d., Šeštadienis

13:00 val.Panevėžio agrochemija ‒ SCvsKelmės „Kelmė“Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazija, Liepų al. 2, Panevėžys, LT-35141
18:00 val.Kauno „KSM Startas ‒ TPS“vsRaseinių „Lūšis Volley“Kauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

2022 vasario 27 d., Sekmadienis

14:00 val.Palangos „Vakarų tinklinis“vsRaseinių „Lūšis Volley“Palangos arena, Sporto g. 3, Palanga, LT-00129