Rungtynės: Kauno kolegija vs Vytauto Didžiojo universitetas (1:3)

VDU pergalė prieš „Kauno kolegijos“ merginas

Kovo 17d. įvyko varžybos tarp šeimininkių "Kauno kolegijos" ir svečių "VDU" komandų. Pergalę iškovojo VDU tinklininkės 1:3 (21:25, 25:23, 19:25, 7:25).

Pirmasis setas prasidėjo apylige kova ir žaidimu taškas į tašką. Seto pradžioje priekyje buvo šeimininkės (13:8). Tuomet svečių komanda išlygino žaidimą, pasivijo varžoves ir rezultatui esant jau jų naudai, Kauno kolegijos trenerė paprašė minutės pertraukėlės (17:19). Bet ir ji nepadėjo, o VDU tinklininkės toliau tęsė gerą žaidimą arti tinklo (10 VDU taškų prieš 5 Kauno kolegijos) ir laimėjo setą 21:25.

Antrasis setas vėl prasidėjo lygiu žaidimu abejose aikštelės pusėse. Iki seto vidurio, nei viena komanda nepirmavo daugiau nei dviejų taškų persvara. Rezultatui esant 12:12  VDU įsiveržia į priekį 6-iais taškais ir atrodo, kad jau perima iniciatyvą, bet 3 klaidas padaro jungianti žaidėja K. Petraitytė ir susitelkusios šeimininkės perima iniciatyvą ir išplėšia pergale antrame sete 25:23.

Trečiasis setas vėl klostosi lygiai. Kauno kolegijos tinklininkės per šį setą pelno tik 7 savus taškus (3 atakos ir 4 ace'ai prieš 12 tikslių atakų ir 5 ace VDU). Tai labiausiai ir lemia VDU pergalę šiame sete, kurį užbaigia spurtas 0:6. (19:25)

Ketvirtasis setas lieka tik formalumas. Kauno kolegijos tinklininkės nesusitvarko su priėmimu ir motyvacija, tuo tarp VDU tinklininkės mėgaujasi žaidimu ir per šį setą pelno net 8 taškus nuo padavimo linijos. (7:25)