viso1 setas2 setas3 setas
Magnus0201622

NUTPA0252525

„Magnus“ po trijų setų kovos nusileido „NUTPA“ komandai

Gruodžio 3d. 19:30val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko Žalių „D“ pirmenybių rungtynės. Po antrąsias rungtynes Žalių „D“ lygoje sužaidė aikštelės šeimininkai „Magnus“ ir svečių „NUTPA“ ekipos. Antrąją pergalę iš tiek pat galimų po trijų setų kovos į savo sąskaitą įsirašė svečių „NUTPA“ komanda. Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai kurie žaibiškai susikrovė ženklesnę persvarą (2:9). Tiesa aikštelės šeimininkai seto eigoje stabilizavo situaciją ir iš pradžių priartėjo (11:14) o kėlinuko pabaigoje atstatė pusiausvyrą (18:18). Nors į lemiamą pirmo seto dalį komandos išėjo esant lygiam rezultatui (20:20) svečiai pelnė paskutinius 5 kėlinuko taškus bei laimėjo pirmąją mačo dalį rezultatu (20:25).Antrosios mačo dalies pradžia buvo lygi (7:7) tačiau tuomet svečiai „NUTPA“ atliko lemiamą spurtą sete laimėjo atkarpą 3:12 bei vėl perėmė kėlinuko kontrolę į savo rankas (10:19). Nors aikštelės šeimininkams „Magnus“ ir pavyko priartėti (16:21) <...>