Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Tvarkaraštis » „TOP Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio lyga

Pasirinkite komandą:

2022 lapkričio 26 d., Šeštadienis

12:30 val.Marijampolės „Sūduva“vsGargždų „Amber ‒ Arlanga“Marijampolės sporto centras, Gamyklų g. 1, Marijampolė, LT-68108
18:00 val.Alytaus UltravsVilniaus „Sostinės Tauras“Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokykla, Miklusėnų g. 36, Alytus, LT-62333

2022 lapkričio 27 d., Sekmadienis

12:30 val.Kauno „RIO“vsGargždų „Amber 2“Kauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321
17:00 val.Šiaulių „Elga ‒ Grafaitė ‒ SC Dubysa“vsVilniaus universitetasSporto mokykla „Dubysa“, Gumbinės g. 18A, Šiauliai, LT-77166

2022 gruodžio 03 d., Šeštadienis

13:00 val.Vilniaus universitetasvsGargždų „Amber ‒ Arlanga“Vilniaus universitetas, Saulėtekio al. 2, Vilnius, LT-10222
14:00 val.Kelmės „Etovis“vsMarijampolės „Sūduva“Kelmės sporto centras, J. Janonio g. 11F, Kelmė, LT-86122
16:00 val.Gargždų „Amber 2“vsAlytaus UltraGargždų sporto centras, Gamyklos g. 33, Gargždai, LT-96155
18:00 val.Raseinių „Lūšis Volley“vsVilniaus „Sostinės Tauras“Raseinių kūno kultūros ir sporto centras, Vilniaus g. 11, Raseiniai, LT-51881

2022 gruodžio 04 d., Sekmadienis

14:00 val.Kelmės „Etovis“vsVilniaus universitetasKelmės sporto centras, J. Janonio g. 11F, Kelmė, LT-86122
14:00 val.Gargždų „Amber 2“vsVilniaus „Sostinės Tauras“Gargždų sporto centras, Gamyklos g. 33, Gargždai, LT-96155
17:00 val.Šiaulių „Elga ‒ Grafaitė ‒ SC Dubysa“vsGargždų „Amber ‒ Arlanga“Sporto mokykla „Dubysa“, Gumbinės g. 18A, Šiauliai, LT-77166

2022 gruodžio 10 d., Šeštadienis

12:30 val.Marijampolės „Sūduva“vsŠiaulių „Elga ‒ Grafaitė ‒ SC Dubysa“Marijampolės sporto centras, Gamyklų g. 1, Marijampolė, LT-68108
14:00 val.Gargždų „Amber ‒ Arlanga“vsKelmės „Etovis“Gargždų sporto centras, Gamyklos g. 33, Gargždai, LT-96155

2022 gruodžio 11 d., Sekmadienis

12:30 val.Kauno „RIO“vsVilniaus „Sostinės Tauras“Kauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321
14:00 val.Kelmės „Etovis“vsŠiaulių „Elga ‒ Grafaitė ‒ SC Dubysa“Kelmės sporto centras, J. Janonio g. 11F, Kelmė, LT-86122