Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Komandų statistika » Vyrų tinklinio lyga

komandarungt.EFFPTSACEASBLTO
Atlas227,0093,507,5036,007,0031,00
Jonavos „Justigna“ – Batėgala13,0044,001,0017,002,0023,00
Kauno kolegija25,5050,503,5019,004,0023,00
Kelmės TK „Spartakas“238,0075,0014,0027,004,0020,50
KSM „Startas ‒ 1“121,0054,002,0024,005,0021,00
Marito236,0075,009,0031,004,5020,50
MG Volley ‒ TicElkas111,0060,006,0020,003,0033,00
Nutpa324,00101,6711,0038,334,3338,33
Sporto fėja134,00119,0011,0044,0018,0044,00
Startas 2133,0075,005,0019,0012,0025,00
Tinklo inžinerija323,0099,0013,0033,0010,0036,00
Vitameda333,3397,0011,0034,0012,6736,00