Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Kviečiame komandas registruotis 2023/2024 metų KTML pirmenybėms!

Kviečiame komandas registruotis 2023/2024 metų KTML pirmenybėms!

Kauno tinklinio mėgėjų lyga skelbia komandų registracijos pradžią naujam 2023/2024 metų sezonui bei kviečia dalyvauti pirmenybėse. 

Lyga šiemet skaičiuoja jau 14-uosius gyvavimo metus. Kaip ir ankstesniais metais, tikimasi didelio šios sporto šakos gerbėjų susidomėjimo. Šis sezonas bus dar viena puiki patirtis visiems dalyviams. Kiekvienais metais lyga stengiasi populiarinti tinklinį ir suteikti dalyviams kuo daugiau teigiamų emocijų aikštelėje.

Šiemet komandos galės varžytis 3-iose grupėse – vyrų, moterų ir MIX. Visos grupės apims visus norinčius žaisti tinklinį ir savo nišą KTML pirmenybėse galės surasti praktiškai visų meistriškumo lygių komandos.

Komandoms nebūtina turėti savo sporto salės, rungtynes bus galima žaisti lygos paskirtoje salėje, tik reikės už tuos kartus susimesti su varžovais už salės nuomą.

Kauno tinklinio mėgėjų lygos 2023/2024 metų sezono programa:

• Priešsezoninis rudens vyrų "Sportturas" taurės turnyras (2023m. rugsėjo-lapkričio mėn.);
• Kauno tinklinio mėgėjų lygos pirmenybės (2023m. spalio mėn. – 2024m. gegužės mėn.);
• Pavasario vyrų "Sportturas" taurės turnyras  (2024m. balandžio-gegužės mėn.).

KTML Vyrų lyga 6x6

Tai yra oficialus atviras Kauno miesto tinklinio vyrų čempionatas, kuris atviras visos Lietuvos komandoms. Šioje lygoje draudžiama dalyvauti aukštesnio meistriškumo žaidėjams ir joje gali žaisti tik tinklinio mėgėjai. Lygoje bus žaidžiama su "Mikasa" kamuoliais.

Nuostatai ir paraiška

KTML MIX lyga 6x6

Lyga skaičiuojanti jau 6 metus gyvavimo metus. Ankščiau ji vadinosi Žalių „D“ lyga tačiau susisteminus likusias lygas ji buvo pervadinta tiesiog į MIX lygą. Ši lyga, skirta „tikriems“ tinklinio mėgėjams, kurioje gali žaisti draugų grupės, vasarą tinklinį žaidę paplūdimyje, o šaltuoju metų laiku reguliariai susirenkantys žaisti tinklinį salėje.

Tai gali būti komandos, kurių tarpe yra merginų, kurios irgi labai mėgsta šią sporto šaką. Žinoma jums labai smagus toks sportavimo būdas, savame draugų būryje, tačiau ar niekados nekilo minčių pamėginti pažaisti prieš kitas nepažystamas komandas, kurios būtų panašaus pajėgumo, pasidžiaugti galbūt pasiekta pergale, pajusti azartą po pelnyto taško ar sėkmingos užtvaros? Tai jums gali būti naujas neatrastas jausmas, kurį vėliau pamėgsite visam gyvenimui.

Žinoma, Jūs turbūt iškarto pagalvosite, kad va mes tik paprasti mėgėjai, o ten, būsimi varžovai kur kas stipresni, ir nėra tikslo eiti žaisti ir būti „uždaužytiems“. Aišku nuo to niekas neapdraustas, ir būna kad kai kurios komandos tikrai stipresnės už likusias, tačiau laikui bėgant pajėgumai beveik išsilygina ir prisitaikant prie varžovų galima labai smagiai pažaisti tinklinį. Šios lygos tikslas yra suburti tikrąsias mėgėjiškas komandas, į vieną atskirą, specialiai naujokams skirtą lygą, kurios tarpusavyje galėtų varžytis kaip lygiavertės komandos, taip pat turėtų galimybę laimėti taurę bei medalius, o vėliau tokiai komandai „užaugus“ bus galimybė pereiti į stipresnę lygą.

Būtų puiku sulaukti tokių komandų dalyvavimo, norinčių išbandyti jėgas tinklinio aikštelėje su tikrais teisėjais ir statistika, Žinoma teisėjai atlaidžiau žiūrės į elementarias klaidas, kurių ateityje tikimės kad turėtų mažėti, nes tai bus ne tik dalyvavimas pirmenybėse bet ir taip pat bus papildomas žinių bagažas iš tinklinio taisyklių kiekvienam iš žaidėjų, ir šios žinios tikrai bus tik į naudą visiems tinklinio mėgėjams.

Dalyvaujant pirmenybėse visuomet laiko liks ir treniruotėms, todėl nepergyvenkite jei Jūsų kompanija yra didelė, o dalyvautų ne visi. Grafikas nebūtų labai intensyvus, todėl įprasto režimo labai keisti nereikėtų.
Pagal nuostatus komandoje aikštėje turėtų būti bent viena dailiosios lyties atstovė.

Taip pat pasirūpinkite komandos aprangomis kad jos būtų vienodos ar panašios spalvos ir su skirtingais numeriais.

Šioje lygoje bus žaidžiama su "Mikasa" kamuoliais.

Nuostatai ir paraiška

KTML Moterų „Dailioji“ lyga

Tai yra oficialus atviras Kauno miesto moterų lygos čempionatas. Jose gali dalyvauti visos norinčios moterų tinklinio komandos. „Dailioji“ lyga pasižymi dideliu populiarumu ne tik Kauno mieste, nes pirmenybės sulaukia dalyvių ir iš aplinkinių rajonų.

Nuostatai ir paraiška

Galutinis naujojo sezono formatas bus patvirtintas pasibaigus registracijai.

Registracijos anketos patalpintos nuostatuose. Paraiškas siųsti info@ktml.lt, daugiau informacijos tel 867696000.

Linkime visoms komandoms sėkmingo 14-ojo sezono!

 

 

Komentarai

Puslapis peržiūrėtas: 5889