Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Tampere University (Tuni) vs Vilnius University (VU) (0:2)

 viso1 setas2 setas
Tampere University (Tuni)01220
 
Vilnius University (VU)02525


Tampere University (Tuni)

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
5Arttu Heinonen2101003001
33Eetu Koykka501000600-1
11Joonas Jarnvall6000001005
16Karl Alopaeus211000600-3
28Kevin Makela0000000000
47Markus Vehmas0000000000
10Timi Tamminen1100000002
6Tommi Makkonen0012000200-2
 3231410018002

Vilnius University (VU)

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
4Antanas Joris Laurenčikas1000001000
14Daniil Švager4001002003
11Ignas Šlaustas1021002000
8Julius Lukošiūnas03150002001
16Kostas Šoblinskas1002000003
12Rokas Astrauskas5202002007
5Tadas Auruškevičius4500003006
 501017600120020
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 95

Komentarai