Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vilniaus Gediminas Technical University (VILNIUS TECH) vs Vilnius University (VU) (2:1)

 viso1 setas2 setas3 setas
Vilniaus Gediminas Technical University (VILNIUS TECH)0192519
 
Vilnius University (VU)0252217


Vilniaus Gediminas Technical University (VILNIUS TECH)

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
6Aistis Miežetis4112003004
15Emilis Vinkevičius0000000000
8Karolis Lanevski03340002001
12Kipras Vaičius0000000000
17Mindaugas Banzinas6000003003
16Oleg Zinovjev2003003002
10Paulius Kochanskas001000100-1
4Tauras Velička0000000000
11Tautvydas Pranys15000007008
5Tautvydas Slotkus1000000001
7Vilius Rimkevičius9200003008
 63636500220026

Vilnius University (VU)

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
4Adomas Strazdas1000001000
14Daniil Švager0000000000
8Julius Lukošiūnas30240002001
18Justas Mincė6003002007
15Karolis Palubinskas10100002009
16Kostas Šoblinskas0000000000
9Rapolas Gilys1110002000
12Rokas Astrauskas000100200-1
5Tadas Auruškevičius130020050010
19Tomas Gavrilovas0050000000
 64230600160026
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 1096

Komentarai