12Viso: 15
Anonimas  prieš 105 d.:
Sveiki. Pasakysiu savo nuomonę, paskaitęs visus komentarus apie teisėjavimą, visas kitas situacijas ir panašiai.
1. Kadangi pats teisėjauju įvairiame lygyje tenka susidurti su įvairaus kalibro žaidėjais ir jų taisyklių traktavimu, vienaip, ar kitaip. Kiekvienam žaidėjui, kuris nėra teisėjavęs tam tikrose situacijose viskas atrodo kiek kitaip, tie dvigubi, nešti kamuoliai, ar kitos įvairios situacijos. Sunkiausia yra teisėjauti būtent tokiame lygyje, kadangi žaidėjai nepradinukai, bet ir neprofesionalai. Visiems atrodo, kad taisykles jie išmano geriau ir yra teisūs.
2. Konkrečiai dėl V. Kirkliausko, šis žmogus, kad ir kokio amžiaus bebūtų didelį supratimą apie šį sportą vis dar turi, nereikia perdėti. Taip, pritariu, kad dažnai jis nemato, klysta ir panašiai.
3. Visiems kritikuojantiems siūlau paiimti švilpuką ir suteisėjauti keletą varžybų, tuomet pasakyt, kaip sekėsi ir kritikuoti kitus toliau. Sėkmės
Anonimas  prieš 105 d.:
Reiktų nepamiršti, kad kiekvienas toks Klientas reiškiantis konstruktyvią kritiką, susimoka sąlyginai simbolinį mokestį, nuo kurio dar simboliškesnė dalis atitenka teisėjui. Ir jei visi tinklinio mėgėjai pradėsime viešai reikšti kritiką (remiantis viena ar keliomis atsitiktinėmis situacijomis), įžeidinėti dėl šališkumo, amžiaus, netobulo rungtynių aprašymo ar tiesiog žmogiškų klaidų, tai niekas nenorės nei teisėjauti, nei sekretoriauti, nei organizuoti.
Turbūt ne šiaip sezono pradžioje mėnesius kabo skelbimas, jog kviečiami teisėjai ir sekretoriato darbuotojai. Bent parodykime daugiau pagarbos žmonėms sutinkantiems prisidėti prie tinklinio populiarinimo, o jei jau galvojame, kad galime geriau, objektyviau, tiksliau, tai ne kritiškais komentarais, o darbais tai įrodinėkime.
Paulius (Glaskek-NUTPA)
Anonimas  prieš 105 d.:
Andriau,
Konkrečiai šiose varžybose buvo taikyti dvigubi standartai keltam kamuoliui.
O rašydamas apie šališkumus pridėjau pastabą skliausteliuose, kad neturėjau omenyje šių konkrečių varžybų.
K.Ranšys Blokada #17
Anonimas  prieš 105 d.:
Kęstai, tu čia šiose varžybose matei tiek daug klaidų? Ir net šališkumo?
Mano galva buvo labai gerai viskas.
Andrius (Glaskek...)
Anonimas  prieš 105 d.:
Gerbiamas komentatoriau,
prašau neklaidinti kitų su savo nepagrįstom prielaidom. Blokados komentarai yra tik du ir nė viename nepaminėjome noro ar galėjimo teisėjauti geriau. Juose buvo išsakyta konstruktyvi kritika.
Jeigu nemoki skaityti atidžiai, siūlau dar kartą perskaityti mano praėjusio komentaro pirmą ir antrą punktus.
Pabaigai klausimas: kodėl mūsų žaidėjai neturi kritikos kitiems teisėjams (Jagentavičiui, Vyšniauskui, Brazauskui)? Todėl, kad gal ir ne viską sužiūri ir abejotinose situacijos daro klaidų, kaip ir visi žmonės, bet bent jau teisėjauja nešališkai, netaiko dvigubų standartų ir nesielgia arogantiškai.
K.Ranšys Blokada #17
Anonimas  prieš 105 d.:
Gal kitą sezoną KTMLas padarys išvadas ir pakvies teisėjauti jaunų, objektyvių, neklystančių altruistų teisėjų brigadą BLOKADĄ? Nes iš komentarų matyti, kad šioje komandoje norinčių ir galinčių "geriau" yra daug
Anonimas  prieš 106 d.:
Pensija ne šiaip sau buvo sugalvota. Jei 3 metus iš eilės dauguma skundžiasi, reikėtų pagalvoti apie kitus ir nebūti savanaudžiu. Pavyzdžiui, mane mama ir to mokė.
Anonimas  prieš 106 d.:
Mano atsakymas pagal Nerijaus išsakytą struktūrą:
1. Teisėjavimas yra paslauga. Žaidėjai - klientai. Nesvarbu kokią patirtį turi paslaugos teikėjas, jeigu ją suteikia nekokybiškai, klientas liks nepatenkintas. Kodėl suteikė nekokybiškai? Ne, mano reikalas. Man kaip žaidėjui rūpi rezultatas - tinklinio varžybos kur teisėjavimas yra nešališkas ir kiek įmanoma tikslesnis.
2. Taip, sunku vienam sužiūrėti viską. Bet niekas nekalba apie teisėjų priimamus sprendimus abejotinose situacijose. Kritika išsakoma apie akivaizdų dvigubų standartų taikymą ir teisėjavimą labiau vienos komandos naudai (neturėjau omenyje šio konkretaus mačo).
3. Mane lygiai taip pat auklėjo tėvai. Tačiau, yra vienas bet... Pagarba turi būti abipusis dalykas. Visada gerbiau vyresnius ir nenustosiu to daryti, bet niekada negerbsiu tų, kurie nesiskaito su kitais (šiuo konkrečiu atveju - jaunesniais ar mažiau patyrusiais) dėl savo amžiaus ar pasiekimų.
K.Ranšys Blokada #17
Anonimas  prieš 106 d.:
Per jauni spresti apie jo darba? Ka cia kliedi!
Anonimas  prieš 106 d.:
Kodel kitos lygos atsisako Kirkliausko kaip teisejo paslaugu? Atsakymas: nes jis jau per senas tokiam darbui, per daug klaidu ir neadekvaciu sprendimu! Ta reiktu suprasti KTML lygai ir jam paciam.
Del nuopelnu tinkliniui nesigincysiu.
Del buvusiu aukletiniu psichologinio zeminimo, manau, ne vienas galetu pasisakyti...
12Viso: 15