Rungtynės: Vilniaus universitetas vs Kauno technologijos universitetas (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Vilniaus universitetas01725252015

Kauno technologijos universitetas02523222512

NSTL merginų lygos bronzos medaliais po 5 setų dramos pasidabino Vilniaus universiteto komanda

Balandžio 21-ąją VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre įvyko NSTL merginų finalo ketverto kovos. Lemiamų batalijų maratoną sekmadienį atidarė Vilniaus universiteto bei Kauno technologijos universiteto tinklininkių dvikova. Pergalę po dramatiškos 5-ių setų kovos šventė bei trečiąją vietą NSTL merginų pirmenybėse iškovojo Vilniaus universiteto komanda.Mažąjį finalą sėkmingiau atidarė Vilniaus universiteto studentės (7:4) tačiau Kauno technologijos universitetas greitai atstatė pusiausvyrą pirmoje rungtynių dalyje (8:8). Antroji seto pusė priklausė antrąją vietą reguliariajame sezone užėmusioms KTU tinklininkėms iš pradžių jos laimėjo atkarpą 1:7 taip tvirtai perimdamos iniciatyvą į savo rankas (9:15). Apsukų nemažinusios kaunietės seto pabaigoje dar labiau kilstelėjo pranašumą (12:21) taip užtikrintai laimėdamos pirmąją mačo dalį (17:25).Nors antroji rungtynių dalis prasidėjo lygiai (6:6) VU tuomet pelnė 4-is taškus be atsako (10:6) <...>