Turnyrai
"TOP Sport" taurė 2013

Rungtynės: Klaipėdos universitetas vs Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VilniusTech) (3:0)

Klaipėdos universitetas0262425

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VilniusTech) 0241122

NSTL merginų lygoje KU švenčia pergalę prieš VGTU 3:0

Kovo 22 dieną Klaipėdos universitetas namų salėje sutiko merginas iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto.Pirmąjį setą komandos lenkė vienas kitą tačiau Klaipėdos universitetas seto gale susiėmė ir ištrūko penkiais taškais į priekį taip laimėdamos pirmąjį setą (26:24).Antrajame sete KU ženkliai pirmavo prieš VGTU merginas pelnant aštuonis taškus iš eilės VGTU komanda dar bandė vytis tačiau KU puikiai gynė savo poziciją ir laimėjo antrą kėlinį (24:11).Trečias kėlinys buvo žymiai intensyvesnis. VGTU komanda susiėmė ir pranašavo keliais taškais prieš KU tačiau šeimininkių komanda atsakė tuo pačiu ir vidury seto pelnė penkis taškus iš eilės. VGTU nenusileisdama taip pat išsiveržė pelniusi septynis taškus į priekį su vienu pralaimėtu tašku KU komandai (24:22) tačiau pritrūkus sėkmės VGTU merginoms Klaipėdos universiteto komanda pabaigė paskutinį setą (25:22).Laimėjusios komandos  trenerė Oksana Jolkina komentuoja <...>