viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
LSMU1072520252215

Kauno kolegija1062225222512

Po permainingos kovos LSMU 3-2 įveikė Kauno Kolegiją

Š.m. sausio 16d. LSMU sporto salėje susitiko dvi grupės lyderės LSMU bei Kauno kolegijos komandos. Po permainingos kovos rezultatu 3-2 pergalę šventė LSMU ekipa. Pirmasis setas buvo labai atkaklus bei lygus LSMU komandai tik pavykdavo išsiveržti į priekį nieko nelaukdama Kauno kolegijos komanda iškart prisivydavo varžovus kova tesėsi iki pat seto galo kuriame rezultatas buvo lygus 22-22 tačiau pabaigą užtikrinčiau sužaidė LSMU komanda kuri laimėjo pirmąjį setą rezultatu 25-22 Antrasis setas buvo labai panašus tik šį kartą besivejanti jau buvo LSMU komanda seto gale esant rezultatui 19-20 Kauno kolegijos komanda sužaidė gerą atkarpą ir laimėjo antrąjį setą rezultatu 20-25 Trečiąjame sete jau LSMU komanda demonstravo savo pranašumą jie seto pabaigoje jau turėjo rezultatą 24-17 bet Kauno kolegijos komandos vyrai susiemė ir sugebėjo priartėti prie varžovų tačiau po LSMU komandos paimtos minutės pertraukėlės svečiai nepadavė kamuolio į aikštelę ir taip LSMU laimėjo trečiąjį setą rezultatu 25-22 Ketvirtasis setas buvo tikras "nervų karas" <...>