Rungtynės: Kelmės „TK Spartakas“ vs Smūgių departamentas (3:0)

Kelmės „TK Spartakas“0252525

Smūgių departamentas0182322

Kelmės „TK Spartakas“ išlieka pergalių kelyje

Lapkričio 23d. 20:00 susitiko Kelmės "TK Spartakas" ir "Smūgių departamentas" komandos. Nugalėtojas paaiškėjo po gražios 3 setų kovos.Rungtynės prasidėjo maksimaliu šeimininkų užsivedimu kurie sėkmingomis atakomis varė į neviltį smūgių departamento ekipą. Rezultatui esant 6:1 šie paprašė minutės pertraukėlės po kurios pavyko užpulti. Tačiau į vieną ataką TK Spartako žaidėjai atsakė trimis iš eilės sėkmingomis ir toliau tolo nuo savo varžovų. Vienu metu komandas skyrė net 12 taškų bet svečiai rankų nenuleido ir prieš seto pabaigą sugebėjo sušvelninti rezultatą iki 25:18.Antrajame sete tokio didelio taškų skirtumo tarp komandų nebuvo ir buvo galima išvysti itin lygią kovą. Seto likimas sprendėsi paskutinėmis atakomis. Esant lygiam rezultatui 19:19 komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis kelis kartus paeiliui taip išlaikydamos lygybę 23:23. Tuomet užtikrinčiau sužaidę šeimininkai pelnė du taškus iš eilės ir po M. Čėsnos pelnytų lemiamų taškų uždarė setą 25:23.Trečiojo seto pradžioje svečiai vėl sulaukė Spartako ekipos spurto 4:0. Tačiau skirtingai nei pirmajame sete <...>