Rungtynės: Kauno technologijos universitetas vs Klaipėdos universitetas (3:1)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kauno technologijos universitetas024252525

Klaipėdos universitetas026191823

Kauno technologijos universitetas iškovoja pergalę NSTL merginų lygoje

Gruodžio 18d. 19:30 NSTL merginų lygoje susitiko KTU ir Klaipėdos universiteto komandos. Po atkaklios 4 setų kovos rezultatu 3:1 (24:26 25:19 25:18 25:23) triumfavo šeimininkės.Pirmasis setas prasidėjo gera KTU atkarpa 11:4 kurios metu 3ace pasižymėjo K.Kiaušaitė. Po šios atkarpos varžovių palaušti nepavyko ir Klaipėdos universiteto ekipa atsakė savu spurtu 9:3 bei sumažino atsilikimą iki minimumo bet persverti rezultato savo naudai tuomet nepavyko. Šeimininkės pirmavo viso seto metu tačiau setui priartėjus prie pat pabaigos (24:22) svečių komanda pelnė 4 taškus paeiliui ir taip uždarė setą.Antrajame sete uostamiesčio komandai sekėsi jau gerokai sunkiau ir seto viduryje varžovėms atitolus 15:10 pasivyti jų nebepavyko bei buvo aišku kad 3 setų šiose rungtynėse nebeužteks.Trečiasis setas prasidėjo sėkminga svečių ataka į kurią neužilgo 2ace atsakė G. Juknevičiūtė taip išvedusi savo komandą į priekį 4:2. Pamažu KTU tolo nuo savo varžovių ir išsaugojusios susikrautą pranašumą užbaigė setą 25:18Ketvirtasis setas buvo itin įtemptas. Nors didžiąją laiko dalį šeimininkėms ir pavyko pirmauti tačiau Klaipėdos universiteto ekipa neprarado kovingumo ir išliko arti savo varžovių. 21:16 - būtent tokiam rezultatui esant svečių ekipa sugebėjo nepalūžti ir po minutės pertraukėlės sužaisti puikią atkarpą <...>