Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Turnyrinė lentelė » B lyga

vietakomandataškairungtynėssetaitaškai setuose
visopergalėspralaimėjimailaimėtapralaimėtasantykispelnytapraleistasantykis
1TITIK421813545241,87500158513961,13539
2Kazlų Rūdos sporto centras411815346192,42105143312461,15008
3Jonavos „Achema“381813542231,82609144912891,12413
4Raudondvaris361811743271,59259159614071,13433
5Naktis331811741271,51852156414591,07197
6Zenasta311810839301,30000153214221,07736
7Vyriukai26189935351,00000144914491,00000
8DSK Kaunas171861226400,65000135114050,96157
9Feniksas6182169500,18000107814440,74654
10TPS0180183540,0555688314030,62937