Rungtynės: KCSM – Kauno vilkai vs ASU (3:1)

,,KCSM - Kauno Vilkai'' namuose apsigynė prieš ,,ASU"

Vasario 4d., 17:15 val. Kauno Centro sporto mokyklos salėje įvyko KTML ,,B“ lygos varžybos tarp aikštelės šeimininkų ,,KCSM-Kauno vilkai“ ir svečių ,,ASU“. Šeimininkai laimėjo rezultatu – 3:1.

Pirmasis kėlinys buvo pranašesnis jauniesiams Kauno vilkams. Net įpusėjus setui šeimininkai gynė savo aikštelę šešių taškų persvara (16:10). Tolimesnis pirmojo seto žaidimas nepaliko net menkiausių vilčių šeimininkams iškovoti pergalės. Setas pasibaigė tragišku ,,ASU" komandai rezultatu – 13:25 (1:0).

Antrajam setui prasidėjus šeimininkų komandai atsirado antrasis kvėpavimas. Jiems drastiškai įsiveržus į priekį jau matėsi kas laimės antrąjį setą (13:17). Seto antrojoje pusėje "vilkai" bandė atsivyti varžovus, tačiau jiems trūko susikaupimo. Pergalė antrajame sete atiteko svečiams, rezultatu – 25:22 (1:1).

Trečiasis setas reikalavo šaltų nervų iš abiejų komandų pusių. Abi komandos žaidė atkarpomis, pirma įsiveržė ,,KCSM'' komanda, po to ,,ASU''. Įpusėjus setui rezultatas buvo apylygis (13:14). Tačiau geriau susižaidę ,,Kauno vilkai'' aplenkė ,,ASU'' ir užbaigė setą rezultatu – 25:23 (2:1).

Ketvirtas setas buvo lemiamas. Iki pat seto vidurio neįmano buvo pasakyti kuri komanda laimės (15:15). Tačiau po minutės pertraukėlės, ,,KCSM-Kauno vilkai'' savo galingosmis atakomis užbaigė paskutinį žaidimo setą ir nugalėjo ,,ASU" komandą rezultatu  – 25:18 (3:1).