Rungtynės: Vytauto Didžiojo universitetas vs Vilniaus universitetas (3:0)

Vytauto Didžiojo universitetas0252525

Vilniaus universitetas0201720

NSTL varžybose VDU merginos įsirašo dar vieną pergalę į turnyrinę lentelę laimėdamos prieš VU

Gruodžio 13d. Vytauto Didžiojo universiteto V. Adamkaus sporto centre vyko NSTL merginų varžybos kuriose po trijų setų kovos pergalę į savo sąskaitą įsirašo VDU komanda. 3:0Pirmame kėlinyje Vytauto Didžiojo universiteto (toliau VDU) tik po keletos apsimainytų taškų su Vilniaus universitetu (toliau VU) išsiveržia į priekį. Tačiau tai trunka neilgai VU komanda dar tik apšilo padus ir išlygina rezultatą 15:15. Keletas klaidų gynyboje ir nepriimti VDU kamuoliai VU komandai tampa šio kėlinio pralaimėjimu. VDU susikaupia ir laimi setą 25:20.Antrame kėlinyje sėkmingą atkarpą pradeda VU komanda su puikiais padavimais ir geležine ginyba. Tačiau VDU komanda nepasiduoda ir pradeda gerinti savo puolimą prieš kurį VU komandai su kiekvienu tašku tampa sunkiau atsilaikyti. Čia VDU komandoje rezultatyviausios tampa G. Ulumbelashvili ir M. Paukštytė. VU komanda stringa tiek puolime tiek gynyboje ir pradeda daryti klaida paduodant kamuolį. Seto pabaiga 25:17 VDU naudaiTrečiame sete užtikrintai pradeda VDU komanda <...>