Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Raseinių „Lūšis Volley“ vs Vilniaus universitetas (0:3)

Raseiniškiai namuose suklupo prieš Vilniaus universitetą

Raseiniškiai namuose suklupo prieš Vilniaus universitetą

Kovo 21d. Raseinių ekipa priėmė svečius iš Vilniaus universiteto. Po įtemptos kovos 3-0 (23:25 18:25 19:25) teko pripažinti vilniečių pranašumą. 

Rezultatyviausiai Vilniaus ekipoje žaidė: D.Naruševičius ir V.L.Paukštė pelnė po 9 taškus, A.Tamoševič 7, po 5 taškus pridėjo V.Petrauskas ir J.Tumas. 

Tuo tarpu Raseinių ekipoje geriausiai žaidė: A.Dyglys pelnęs 13 taškų, 8 pridėjo A.Gruodis taip pat A.Žagužauskas 5 taškus. 

Savo mintis apie rungtynes pateikė VU komandos narys Gabijus Arūnas Šukaitis:

Kaip vertinate šiandienos žaidimą?

Žaidimas buvo neblogas, manau, visi gavome pažaisti. Pirmus setus neblogai žaidėme, trečiajame tikriausiai atsiplaidavome ir pabaiga buvo įtempta, bet varžybas vertinu teigiamai. Šiandienos rungtynėse turėjome galimybė išnaudoti visus žaidėjus taip kaip ir tikėjomės prieš varžybas. 

Ar tikėjotės tokio rezultato?

Ne, tokio rezultato niekada negali tikėtis, apskritai, varžybos buvo įtemptos, ypač pirmi du setai, turbūt ir rezultatas tai atspindi, o Raseiniai irgi neblogai sužaidė, tai galėjo būti ir ne tokia rungtynių baigtis.

Raseiniškių komandos žaidimą įvertino žaidėjas Domantas Elzbergas:

"Tikrai būna geriau, padarėm nemažai klaidų tiek gynyboje, tiek puolime. Vilniaus komanda buvo visur šiek tiek pranašesnę, galbūt tas ir lėmė mūsų pralaimėjimą. Kalbant apie rezultatą, tikėjomės daugiau pergalės arba bent minimalaus pralaimėjimo."

Daugiau foto ir info apie rungtynes
 

Rungtynių vaizdo įrašas

 

Puslapis peržiūrėtas: 307

Komentarai