Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vilniaus universitetas vs Raseinių „Lūšis Volley“ (2:3)

Raseinių „Lūšis Volley“ po atkaklios kovos įveikė „Vilniaus Universiteto“ komandą

Raseinių „Lūšis Volley“ po atkaklios kovos įveikė „Vilniaus Universiteto“ komandą

Vasario 6d. "Vilniaus universiteto" tinklinio komanda TOP Sport Lietuvos vyrų tinklinio I lygos čempionato rungtynėse namuose priėmė svečius iš Raseinių "Lūšis Volley" tinklinio komandą. Šeimininkams tai buvo pirmosios čempionato rungtynės, o raseiniškiai jau buvo sužaidę 5 rungtynes. Svečiai apkartino vilniečiams šio sezono čempionato debiutą ir po labai atkaklios kovos išsivežė į Raseinius pergalę 3:2 (16:25, 25:18, 22:25, 25:19, 15:13).

Rungtynės vyko gana banguotai, pirmame ir trečiame setuose geriau sekėsi VU tinklininkams, tačiau antrame, ketvirtame ir lemiamame penktame setuose sėkmė lydėjo Raseinių "Lūšis Volley" komandą. Šiai komandai tai buvo trečioji pergalė ir ji šiuo metu užima trečiąją turnyrinės lentelės vietą, na o vilniečiams dar viskas prieš akis ir jie turės šansų reabilituotis po patirtos nesėkmės, tačiau jų laukia gana intensyvus grafikas, nes reikės pavyti pagal sužaistų rungtynių skaičių likusias ekipas.

Po iškovotos pergalės savo mintimis pasidalino Raseinių "Lušis Volley" komandos žaidžiantis treneris Aurimas Dyglys:

Kas lėmė šios dienos rungtynėse pergalę?

Pergalę prie VU greičiausiai nulėmė kovingumas ir noras grįžti namo netuščiomis. Taip pat prie pergalės labai stipriai prisidėjo komandos žaidėjai sėdintys , ant "atsarginių suolelio" jų palaikymas, padėjo setų pabaigose išlikti kovingiems.

Ką galėtumėt išskirti iš savo komandos?

Vienaip ar kitaip dar darome nemažai jaunatviškų ir nereikalingų klaidų, žinoma jų mažėja, bet jų yra, Tačiau visa komanda puikiai dirba ir tą šiandieną įrodė, džiaugiuosi visa komanda.

Varžovams tai buvo pirmos šio sezono rungtynės, kokį įspūdį jums paliko vilniečių komanda?

Prieš Vilniaus komanda visada labai sunku žaisti, jie visad pasiruošę žaisti kovingai ir iki galo, būtent šiose rungtynėse tą jie ir darė. 

  

Puslapis peržiūrėtas: 175

Komentarai