Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: KSM „Startas“ ‒ 2 vs Kelmės „TK Spartakas“ (0:3)

Kelmės „TK Spartakas“ pergalė prieš KSM „Startas-2“

Kelmės „TK Spartakas“ pergalė prieš KSM „Startas-2“

Lapkričio 15d. 18:30 Aušros gimnazijos sporto salėje susitiko KSM "Startas-2" ir Kelmės "TK Spartakas" komandos. Po trijų setų kovos, rezultatu 0:3 (23:25; 17:25; 23:25) pergalę šventė svečiai.

Pirmojo seto pradžioje keturis iš eilės taškus pelnę šeimininkai pirmavo 4:0. Svečiai į toki žaidimą atsakė taškais ir sužaidė savo atkarpą po kurios išsiveržė į priekį 5:9. Šios atkarpos metu net 3 ace iš eilės pasižymėjo V. Aleksandravičius. Daugiau išsiveržti į priekį varžovams Spartako komanda taip ir neleido laimėdami pirmąjį setą 23:25

Antrąjį setą jau nuo pat pradžių kontroliavo svečiai ir nors rezultatui esant 15:17 intrigos dar buvo, bet užtikrintai sužaidę pabaigą, svečiai uždarė setą 17:25.

Trečiasis setas buvo itin lygus. Komandos viena kitai į sėkmingą ataką atsakydavo savo sėkminga ataka ir atitrūkti daugiau nei 1 tašku vienai iš komandų pavyko tik seto viduryje. Po trijų iš eilės sėkmingų "Spartako" atakų rezultatas buvo 9:12, tačiau šeimininkai atsakė tokiu pačiu spurtu ir išlygino rezultatą 12:12. Šeimininkai iki pat seto pabaigos buvo arti, bet įšsiveržti į priekį nepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą.

Naudingiausiai KSM "Startas-2" komandoje rungtyniavo B. Šlėgus (8tšk. 2bl.)

Svečių komandą į priekį vedė S. Narvydas (14tšk) ir L. Gabrilaitis (10tšk, 3ace)

Po rungtynių pakalbinome Kelmės "TK Spartakas" komandos žaidėją V. Aleksandravičių. Trumpas komentaras:

"Žaidėme labai atsipalaidavę, nepilnos sudėties, buvo daug techninio broko"

Puslapis peržiūrėtas: 177

Komentarai