Rungtynės: Smūgių departamentas vs Kauno kolegija (3:1)

Kauno kolegiją pranokusi „Smūgių departamento“ ekipa, išplėšė lemiamas serijos rungtynes

Balandžio 18-ąją Kauno technikos profesinio mokymo centre buvo sužaistos atsakomosios „Mažosios taurės“ pusfinalio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „Smūgių departamento“, bei svečių Kauno kolegijos komandų. Pergalę po keturių setų kovos šventė, bei lemiamą pusfinalio serijos mačą išplėšė aikštelės šeimininkų „Smūgių departamento“ ekipa.

Antrasis šios poros pusfinalio susitikimas prasidėjo komandoms besikeičiant taškais, bei nei vienai komandai nepavykstant atitrūkti į priekį (6:6); (8:8); (10:10). Kauno kolegija seto viduryje sugebėjo įgyti trapų pranašumą (12:15), bei persvarą dar šiek tiek padidinti pirmosios rungtynių dalies pabaigoje (17:22). Nors atrodė, jog svečių komanda, be didesnės įtampos laimės pirmąjį setą (21:24), „Smūgių departamentas“ sugebėjo panaikinti 3 setpoint'us, bei išlyginti rezultatą (24:24). Kauno kolegijos komanda pademonstravo šaltus nervus ir nepaisant iššvaistytos persvaros, po paprašyto pasitarimo pelnė paskutinius 2 seto taškus, taip laimėdami atkaklią pirmąją mačo dalį (24:26).

Nors antrojoje rungtynių dalyje pirmus 2 taškus rinko aikštelės šeimininkai, Kauno kolegija atsakė savo 4-iais, o „Smūgių departamentui“ nepadėjo ir ankstyva minutės pertraukėlė, kadangi po jos svečių ekipa pridėjo dar 2 taškus (2:6). Tiesa tuomet aikštelės šeimininkams pavyko pristabdyti deficito augimą (6:10); (10:13), o sužaidus puikią atkarpą, bei pelnius 7 taškus be atsako patiems įgyti 4-ių taškų pranašumą (17:13). Kauno kolegijos tinklininkai aikštelės šeimininkams įgyta persvara ilgai džiaugtis neleido, bei greitai atstatė pusiausvyrą sete (17:17). Nors antrosios rungtynių dalies finišas atrodė, jog bus sunkiai prognozuojamas (21:20), „Smūgių departamentas“ setą užbaigė 4 taškais iš eilės, bei taip sugebėjo laimėti pirmąjį setą šioje serijoje (25:20).

Trečiojoje rungtynių dalyje kiek geriau startavo „Smūgių departamentas“ (9:5), bet savo oponentų į priekį svečiai nepaleido, bei po truputį mažino savo atsilikimą (11:9); (13:12), bei galiausiai išlygino rezultatą (14:14). Aikštelės šeimininkai dar kartą organizavo pabėgimą pelnydami 4 taškus be atsako (18:14), o svečių situacijos negelbėjo ir paprašytas pasitarimas (21:17), varžovų bandymus į setą grąžinti intrigą atlaikiusi „Smūgių departamento“ ekipa užtikrintai laimėjo trečiąją mačo dalį (25:18).

Paskutiniame rungtynių sete, gerą žaidimo bangą pagavę aikštelės šeimininkai, puikiai pradėjo setą (8:3). Tiesa Kauno kolegijos tinklininkams pavyko atsigauti po ankstyvo nokdauno, priartėti (10:8), bei priversti „Smūgių departamento“ ekipa kviestis komandos pasitarimo. Po pertraukėlės aikštelės šeimininkai ir vėl sužaidė kiek geresnę atkarpą (15:10), taip priverčiant svečius šauktis atsakomosios minutės pertraukėlės, po kurios Kauno kolegija ir vėl kiek sušvelnino savo atsilikimą (18:15). Lemiama seto dalis visiškai priklausė aikštelės šeimininkams, jie laimėjo paskutinę rungtynių atkarpą 7:1, bei rezultatu (25:16), laimėjo trečią setą iš eilės šiame susitikime.

Serijoje lygybę 1-1 atstačiusi „Smūgių departamento“ ekipa išplėšė lemiamas pusfinalio serijos rungtynes. Šios poros nugalėtojas Vyrų tinklinio lygos „Mažosios taurės“ finale susikaus su „MG Volley“/„Tinklinio inžinerijos“ poros nugalėtoju. Šiuo metu šioje serijoje iki 2-jų pergalių 1-0 priekyje „MG Volley“ tinklininkai