Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: University of Tartu (UT) vs Tampere University (TUNI) (2:0)

 viso1 setas2 setas
University of Tartu (UT)02525
 
Tampere University (TUNI)01217


University of Tartu (UT)

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
3Berit Hiie2101002002
4Brittany Tool0000000000
12Grete Isabel Huik2200002002
6Kairin Tammel75030030012
1Keiti Kruusmann001000200-2
9Lisette Pihor4500003006
5Maike Kadaja02170002000
8Triinu-Mai Allingu5110003003
 501619400170023

Tampere University (TUNI)

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
10Elina Leikas0100000001
4Henna Kopi0240001001
17Ilona Sjoblom1000000001
7Lida Fredrikson0002002000
14Oona Leivo2100001002
15Salla Partanen100000200-1
43Sini Torkki001000300-3
24Vilma Ehrstrom1100000002
 29552009003
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 62

Komentarai