Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Tinklo inžinerija vs Vitameda (0:3)

 viso1 setas2 setas3 setas
Tinklo inžinerija53141524
 
Vitameda76252526


Tinklo inžinerija

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Dalius Kibirkštis74212004009
Donatas Reslingas6103001009
Edvardas Žitmariovas10001004007
Edvinas Visockas5003004004
Marijus Vidrinskas0005002003
Martynas Kačinskas1002000003
Rokas Miklušis000000100-1
Simas Mazrimas 4124001800-9
Vadimas Ribakovas0000000000
 536232000340025

Vitameda

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Albertas Antonas31246001009
Artūras Mickevičius112010030011
Darius Baltrušaitis8201006005
Kęstutis Bradauskas6023000009
Kęstutis Jocius001100200-1
Sergej Radčenko000000100-1
Žygimantas Kidikas131040070011
 766271600200043
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 1358

Komentarai