Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Blokada vs Dobilas (3:1)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Blokada9425192525
 
Dobilas8619252022


Blokada

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Audrius Stelmokas110030040010
Dainius Stankevičius152110050013
Darius Grigas11210007006
Gabrielius Misailovas61385005007
Justas Račkauskas8104004009
Kęstutis Ranšys0000000000
Lukas Kirchovas214090050029
Paulius Gurauskas0000000000
 9410402200300074

Dobilas

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Arturas Daujotas220120040020
Gytis Kvedaravičius0000000000
Justas Sadzevičius4213004005
Mėrūnas Savickas11013005009
Rapolas Kymantas32285002008
Tomas Tarosas6012003005
Vilius Stankevičius8121004006
 865341600220053
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 2708

Komentarai