Rungtynės: Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“ vs Kauno „Marito“ (3:1)

Lietuvos vyrų tinklinio pirmosios lygos starte joniškiečių pergalė namuose

2018 m. Lapkričio 25d. startavo naujai atgimusi Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pirmoji lyga. Čempionato starte Joniškyje susitiko vieni iš favoritų Kauno "Marito" bei debiutantai Joniškio "Joniškio Baldai-Vidrena". Varžybos prasidėjo gana apylygiai, tuomet šeimininkams spurtavus iki pirmosios svečių pertraukėlės švieslentėje degė rezultatas 12:6. Svečiai po minutės pertrauklės bandė atsitiesti, tačiau šeimininkai nepaleido rungtynių kontrolės iš rankų ir po keletos puikių užtvarų, bei sėkmingų epizodų Joniškiečiai į savo kraitelį įsimetė pirmąjį tašką, laimėję 1-ąjį setą rezultatu 25:14. Antrasis setas lygiai kaip ir pirmasis prasidėjo taip pat, šeiminkai seto pradžioje diktavo savo salygas, tačiau kiek vėliau kauniečiai nusprendė, jog visiškai paleisti rungtynių iš savo rankų negalima ir po minutės pertraukėlės spurtavo į priekį, puikios D. Tamošaičio užtvaros ir geras varžovų kamuolio priėmimas privertė Joniškio komandos trenerį prašyti pirmosios minutės pertraukėlės, tuomet švieslentėje jau degė rezultatas 12:18 kauniečių naudai. Po minutės pertraukėlės šeimininkų pastangos davė vaisių, tačiau to nepakako ir Marito komanda baigę setą rezultatu 25:22 išlygino rezultatą - 1:1. Trečiasis setas nuo pat pradžių prasidėjo šeimininkų puikiomis kontratakomis ir iki pirmosios kauniečių minutės petrraukėlės joniškiečiai pirmavo rezultatu 9:3. Po pertraukėlės "Marito" kibo šemininkams dar kart į atlapus ir pavijo savo varžovus. Kiekvieno taško metu vyko įtempta kova, kamuolys puses keisdavo keletą kartu, tačiau fortūna šypsojosi šeimininkams ir seto pabaigoje spurtavę Joniškio tinklininkai laimėjo trečiąjį setą rezultatu 25:16. Ketvirtasis setas kaip ir visi iki tol buvę setai vyko įtemptai, tačiau šeimininkai svečiams dovanėlės įteikti nesiruošė ir rezultatui esant 20:19 Joniškio baldų žaidėjas A.Baukus keliais puikiais smūgiais užbaigė svečių viešnagę Joniškyje išsiųsdamas juos namo pasibaigus varžyboms rezultatu 3:1.

Po rungtynių kalbintas "Joniškio baldai-Vidrena" komandos treneris Kęstutis Tautvaišas teigė, jog šeimininkų pergalę lėmė žaidėjų užsidegimas, tai buvo pagrindinis faktorius nulėmęs tokią šių rungtynių baigtį, daugelyje situacijų, taškai galėjo atitekti mūsų varžovams, tačiau maži elementai, kuriuos įtakojo pasiaukojantis žaidimas gynyboje nulėmė mūsų pergalę. Treneris pažymėjo, jog šiandien visi žaidėjai sužaidė geras arba labai geras rungtynes, kurios komandą emociškai pakylėjo į kitą lygį.