Rungtynės: Smūgis vs KMAIK (3:0)

„Smūgio“ komanda grįžo į sėkmės vėžes įveikdama "KMAIK" komandą

„Smūgio“ komanda grįžo į sėkmės vėžes įveikdama "KMAIK"  komandą

Vasario 25 d. 20.15 val. KCSM sporto salėje ,,B lygos'' rungtynėse susitiko ,,Smūgis" (šeimininkai) ir ,,KMAIK" (svečiai) komandos. Po trijų setų kovos „Smūgio“ komanda įrodė savo pranašumą rezultatu - 3:0.

Pirmasis setas prasidėjo „Smūgio“ ekipos taškais, į kuriuos tuoj pat atsakė priešininkų komanda. (9:7). Po galingo šeimininkų komandos spurto, svečių komanda atsakė pora tikslių ir rezultatyvių smūgių. (17:10). Pajutę lengvą kovą, šeimininkų komanda atsipalaidavo ir pradėjo daryti daugiau klaidų. Trenerio P. Vyšniausko treniruojamai „KMAIK“ ekipai pajutus šeimininkų atsipalaidavimą mėgino siekti pergalės, tačiau komanda „Smūgis“ į tai pastatė keliais tiksliais „blokais“ ir P. Gurausko vedami laimėjo pirmąjį setą – 25:19 (1:0)

Antrasis setas prasidėjo nuožmia kova. Svečių ekipa nei per žingsnį neatsitraukė nuo šeimininkų komandos ir alsavo jiems į nugaras (9:9). Po komandos „Smūgis“ trenerio M. Vaivados paimtos minutės pertraukėlės, vaikinai susiėmė ir spurtavo rezultatu (16:9). Tačiau ekipa „KMAIK“ nesudėjo savo „ginklų“ ir atsakė net 5 tiksliais taškais. Komandos „Smūgis“ kapinoto V. Juodiškos drąsinami vyrai suiėmė ir setą baigė rezultatu - 25:18 (2:0).

Trečias setas prasidėjo komandos „KMAIK“ pelnytais taškais, tačiau šeimininkai atsakė keturiais (4:1). Priešininkai dar stengėsi po dviejų pralaimėtų setų atsistoti, tačiau po M.Raudžiaus dviejų ,,eisų'' svečiams pritrūko jėgų kautis. „Smugio komanda taškas po taško ejo finišo link (18:7). Nors ekipa „KMAIK“ dar mėgino priešintis, tačiau „Smūgio“ komanda Nepasigailėjo prišininkų ir sutriuškino juos rezultatu - 25:8 (3:0).

Po rungtynių „Smūgio“ komandos treneris M. Vaivada teigė „Dvi dienos, dvi varžybos, dveji varžovai. Abi komandos susitiko su noru laimėti, tačiau mūsų noras buvo didesnis. Linkiu komandai „KMAIK“ sėkmės ateinačiose rungtynėse, nes tai spurtuojanti komanda į priekį, nestointi vietoje.“