Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Turnyrinė lentelė » B lyga

vietakomandataškairungtynėssetaitaškai setuose
visopergalėspralaimėjimailaimėtapralaimėtasantykispelnytapraleistasantykis
1Kauno TPMC351412236132,7692310948671,26182
2Dobilas301311234132,6153810918341,30815
3Vitameda30139434142,4285711348901,27416
4LSMU27159633231,43478126910851,16959
5Blokada27159630221,36364118410221,15851
6Sporto fėja25158729241,20833119610801,10741
7KSM „Startas“ ‒ Tinklo draugai81431112360,3333391210570,86282
8Kauno technikos kolegija611299280,321436678130,82042
9KMAIK1160164480,0833337112700,29213