Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Turnyrinė lentelė » B lyga

vietakomandataškairungtynėssetaitaškai setuose
visopergalėspralaimėjimailaimėtapralaimėtasantykispelnytapraleistasantykis
1Kauno TPMC411614242143,0000012659651,31088
2Vitameda381612443162,68750136810471,30659
3Dobilas361613340172,35294130010181,27701
4Sporto fėja28169732241,33333127111381,11687
5Blokada28169732251,28000126811061,14647
6LSMU27169734261,30769136711811,15749
7KSM „Startas“ ‒ Tinklo draugai111641216390,41026105612090,87345
8Kauno technikos kolegija6162149430,2093085611880,72054
9KMAIK1160164480,0833337112700,29213
-Tinklo inžinerija0000000,00000000,00000
-NUTPA0000000,00000000,00000