Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Komandų statistika » Moterų „Dailioji“ lyga

komandarungt.EFFPTSACEASBLTO
Aušrinė ‒ Titmaras1241,4279,088,8330,5811,0027,25
Bellona1248,7580,339,2530,5013,1726,17
Cukrainis1026,9076,608,9022,706,6029,70
Kauno kolegija10-5,3037,902,4011,602,8027,40
KSM Startas ‒ Tinklo draugai1026,5074,409,8022,707,2033,70
KSMS ‒ Heksa1133,2774,828,1823,6411,4529,09
KTU1260,3393,3310,5834,0814,6722,67
La Vita Volley1141,0979,279,3632,278,4528,27
LSMU1034,5085,808,1027,209,3030,00
LSU1049,3086,7013,0029,1012,2031,70