Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Komandų statistika » Moterų „Dailioji“ lyga

komandarungt.EFFPTSACEASBLTO
Aušrinė ‒ Titmaras735,1481,867,2933,5710,2932,43
Bellona649,1777,679,5028,8312,1724,00
Cukrainis728,7170,869,7121,006,8627,00
Kauno kolegija7-3,2941,292,4313,573,1427,71
KSM Startas ‒ Tinklo draugai724,5773,1410,1421,575,4332,29
KSMS ‒ Heksa733,2970,297,8624,1412,2929,00
KTU558,8084,4011,8029,8013,4019,20
La Vita Volley549,4090,409,8039,409,4031,80
LSMU740,7187,868,5726,8610,5728,29
LSU654,1792,3314,0030,8311,6732,83