Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Pervesk.lt vs Akademijos „Pilėnai“ (3:0)

Akademijos ,,Pilėnai“ nepasipriešino ,,Pervesk.lt“ ekipai

Akademijos ,,Pilėnai“ nepasipriešino ,,Pervesk.lt“ ekipai

Vasario 17d. 16:30 val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko ,,Žalių" D lygos rungtynės. Susitiko aikštelės šeimininkai ,,Pervesk.lt" ekipa ir svečiai iš Akademijos ,,Pilėnai". Po neilgos trijų setų kovos nugalėjo ,,Pervesk.lt" ekipa - 3:0 (25:17; 25:22; 25:22).

Jau nuo pirmojo seto pradžios iniciatyvos ėmėsi ,,Pervesk.lt" ekipa. Akademijos ,,Pilėnams" sunkiau sekėsi surasti savąjį žaidimą, nors komandos treneris skatino žaidėjus susimti, tačiau pavyti varžovų jiems nepavyko, šeimininkai įgavę nemenką pranašumą laimėjo setą - 25:17 (1:0).

Antrajame sete žaidimas buvo lygesnis. Abi ekipos rengė rezultatyvias atakas, ir vis lygino rezultatą (7:6; 12:12). Visgi, setui perkopus į antrąją pusę, kamuolius taikliau į varžovų aikštelės pusę mušė ,,Pervesk.lt" ekipa. Jie turėjo keturių taškų persvarą, kurios niekaip nepanaikino ,,Pilėnai". Setas baigėsi šeimininkų naudai - 25:22 (2:0).

Trečiajame sete vyko atkakliausia kova. Abi ekipos žaidė susikaupusios ir stengėsi dėl kiekvieno taško. ,,Pervesk.lt" ekipą į priekį vedė puolėjai B.Prekeris ir V.Drejeris, jie pelnė daugiausiai taškų. Na, o prie Akademijos ,,Pilėnų" pelnytų taškų labiausiai prisidėjo A.Palekas. Iki seto pabaigos rezultatas buvo apylygis, bet visgi nugalėjo ,,Pervesk.lt" komanda - 25:22 (3:0).

Puslapis peržiūrėtas: 1956

Komentarai