Rungtynės: ASU vs Aidi Aidi (3:1)

ASU komanda laimi bronzos medalius kovoje prieš „AIDI AIDI“ ekipą

Balandžio 23 dieną, ASU sporto salėje dėl 3 vietos KTML "Žalių" lygoje varžėsi "ASU" ir "Aidi Aidi" ekipos. Po 4 setų kovos, ant "ASU" studentų kaklų kabėjo bronzos medaliai. rezultatu 3:1 laimi varžybas.

Pirmas setas prasideda ,,Aidi Aidi'' komandos pelnytais taškais (0:2). Tačiau tuoj pat susiima ,,ASU'' komanda ir iš eilės pelno šešis taškus (6:2). Keletą taškų, žaidimas vysta apylygia kova (8:8),(12:12). ,,ASU'' komandoje prie tinklo puikiai puolime sužaidžia : A.Kazlauskas, puikiai skyrsto kamuolius puolamajai jėgai M.Paparčiui ir M.Vaivadai, kurie kamuolius paverčia taškais. (16:12). Nors komanda ,,Aidi Aidi'' pelno keletą taškų, tačiau klysta gynyboje (22:16). Seto pabaiga tampa įtempta, abi komandos suklysta, tačiau lemiamą,,ASU'' komandai tašką pelno  G.Okas 25:23.

Antrame sete abiems komandos sunkiai sekasi įsižaisti taškai tampa ''ilgi'' (6:6). Abejose komandose stringa gynyba ir kamuolių priėmimas (11:11).  Puikiai pakeltas G.Oko kamuolys Š.Sadauskui , kuris pelno tašką, tai leidžia ,,ASU'' komandai truputį atsikvėpti (21:18). ,,Aidi Aidi'' pagrindinė kelėja G.Petronė gerai sužaidžia su komandos nariu A.Uksu ir išlygina rezultatą (22:22). Pirmu tempu žaizdamas H.Ramanauskas tampa nesustabdomas. Rezultatu  23:25 ,,Aidi Aidi'' laimi setą.

Trečiame kėlinyje nuo pirmųjų akimurkų dominuoja ,,ASU'' komanda (4:0).,,Aidi Aidi'' komanda stegiasi ,,įvelti'' į savo žaidimą, tačiau ,,ASU'' komanda nepsiduoda (8:7). Nors ir nežymia persvara, tačiau kėlinyje pirmauja ,,ASU'' komandos studentai (13:12), (16:13). ,,Aidi Aidi'' ekipa nenori pasiduoti savo priešininkams ir imdami minutinę pertraukėlę stegiasi išblaškyti varžovus (21:16). Toks planas neišdegė ,,Aidi Aidi'' ekipai, Š.Sadauskas  ,,sukala'' S.Kergytės pakeltą kamuolį ir taip užbaigia trečiajį kėlynį savo komandos naudai 25:20.

Ketvirtas kėlinys- tarsi nauja kova. ,,Aidi Aidi '' ekipa pirmauja (5:9). ,,ASU'' komandos treneris A.Kazlauskas puikiai pakelia kamuolį  savo komandos nariui M.Paparčiui, kuris penydamas kelis taškus lygina taškus (11:11). Prie padavimų linijos S.Kergytė , kuri neprilygstamais padavimasi išblaįko varžovus (15:12).  K.Daniusevičiau keliami kamuoliai A.Dankovskiui ir H.Ramanauskui leidžia išlyginti rezultatą (18:18). Puikiai išvestą Š.Sadausko  kamuolį , smūgiuoja M.Vaivada ir paverčia tašku. Dar kelis taškus pelnė G.Okas ir rezultatas tampa (22:19). Paskutinius taškus ,,ASU'' komandai pelno puikus komandis žaidimas ir noras laimėti rungtynes. Rezultatu 25:19 setą laimi ,,ASU'' komanda ir iškovoja KTML ,,Žalių'' D lygos sezone.