Rungtynės: Panevėžio agrochemija - SC vs Kauno „RIO“ (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Panevėžio agrochemija - SC02325252515

Kauno „RIO“0252021278

Panevėžio agrochemija-SC namuose po permainingos 5 setų kovos neleido pasiekti pirmosios pergalės Kauno „RIO“ ekipai

Sausio 29 dieną Panevėžyje vykusiose TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio B diviziono rungtynėse tarp vietos Panevėžio agrochemija - SC tinklininkų ir svečių iš Kauno - Kauno „RIO“ tinklininkų po permainingos kovos pergalę pavyko pasiekti namų šeimininkams- Panevėžio agrochemija - SC tinklininkams.Pirmajame rungtynių sete vis keitėsi taškais pirmaujančios komandos kol galiausiai Panevėžiečiai perėmė iniciatyvą i įsiveržė į priekį 18:13 tačiau Kauniečiams pavyko rezultatą išlyginti 20:20 o po to ir persverti 22:24 ir taip priverčiant atiduoti pergalę pirmajame rungtynių sete 23:25 (0:1).Antrąjį rungtynių setą kur kas geriau pradėjo namų šeimininkai (10:4) tačiau po truputį Panevėžiečiams klystant Kauniečiai sugebėjo išlyginti rezultatą (20:20). Po minutės pertraukėlės Panevėžiečiams susikaupus pavyko pelnyti 5 taškus iš eilės ir įsirašyti pirmąją seto pergalę šiose rungtynėse 25:20 (1:1).Trečiasis rungtynių setas prasidėjo lygiai (7:7) <...>