Rungtynės: Kauno technikos kolegija vs Kazlų Rūdos ,,Jotvingis“ (0:3)

Kazlų Rūdos „Jotvingis“ laimi prieš „KTK“ komandą

Kovo 7 dieną, KTK sporto salėje įvyko C lygos varžybos, kuriose pečiais susirėme (šeimininkai) KTK ekipa ir (svečiai) Kazlų Rūdos „Jotvingis“. Po gana greitos kovos, svečiai išsiveža namo tris taškus 0:3
Rugtynių pradžioje nuo pirmųjų akimirkų iniciatyvos imasi kazlų rūdiečiai, kurie taškas po taško tolo nuo savo varžovų, net nepalikdami jiems net menkiausios galimybės prisivyti. Toks Žaidimas varžovus skatino pasiduoti pirmame kėlinyje (14:25)
Antras rungtynių setas buvo toks pat, kaip ir pirmasis. Kur kas pranašesni, „Jotvingio“ žaidėjai, rinko taškus vieną po kito, o ‚KTK“ ekipa tik iš varžovų klaidų. Kėlinys buvo bėl trumpas (14:25)
Trečiame sete pirmieji taškai buvo pelnyti ace‘ų pagalba, kuriuose pelno L. Stankevičius (nr.0). Toliau žaidimas rutuliojosi tokia pačia linkme. „KTK“ ekipa buvo išsiblaškiusi ir darė klaidas tiek puolime, tiek gynyboje. Seto baigtis (13:25) 0:3