Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Aušrinė ‒ Titmaras vs Cukrainis (3:0)

Jonavos „Aušrinė – Titmaras“ namų aikštelėje iškovojo antrąją pergalę šiame sezone

Jonavos „Aušrinė – Titmaras“ namų aikštelėje iškovojo antrąją pergalę šiame sezone

Sekmadienio popietę Jonavos kūno kultūros ir sporto centre vyko svarbios turnyrinės lentelės apačioje esančių komandų rungtynės Kauno tinklinio mėgėjų lygos moterų „Dailiojoje“ A lygoje. Kauno „Cukrainis“ į Jonų Respubliką atvyko kovoti dėl pirmosios pergalės šiame sezone. Tuo tarpu Jonavos „Aušrinė – Titmaras“ siekė apginti namų tvirtovę, ypač jog kol kas jonavietės turi tik vieną pergalę iš penkerių sužaistų rungtynių, todėl labai svarbu rinkti taškus, žaidžiant su artimiausiomis priešininkėmis. Tiesa, pakilti iki penktosios vietos, kuri garantuoja vietą A pogrupyje antrajame etape, realių šansų Jonavos moterys turi nedaug, nors teorinės viltys išlieka.

Šiose rungtynėse pirmąjį setą kur kas geriau pradėjo viešnios iš Kauno. „Cukrainio“ tinklininkės ilgą laiką turėjo kelių taškų pranašumą, seto pabaigoje pirmavo rezultatu 16:10. Tačiau seto pabaigoje šeimininkės persvėrė rezultatą ir sėkmingos taškų serijos dėka laimėjo 25:19. Antrąjį setą kur kas geriau pradėjo jonavietės: „Aušrinė – Titmaras“ nuo pat pradžios užtikrintai rinko taškus, greitai susirinko „saugią“ persvarą ir neleido priešininkėms agresyviau priartėti. Seto viduryje prie padavimo linijos atsistojus Martynai Peleckaitei šeimininkės be klaidų pelnė devynis taškus iš eilės ir antrąjį setą laimėjo rezultatu 25:9.

Šaltas dušas kaunietėms tikriausiai padėjo – trečiąjį setą „Cukrainio“ tinklininkės pradėjo geriau, tad pirmus du setus laimėjusios jonavietės negalėjo atsipalaiduoti. Rezultatui esant 8:6 „Aušrinė – Titmaras“ pralaužė ledus ir padidino persvarą iki 7 taškų. Tačiau tolimesni įvykiai parodė, jog tai tebuvo laikina: kaunietės geru žaidimu ir sportinio užsispyrimo pagalba sugebėjo sušvelninti rezultatą iki minimalaus – 18:19, o dar po kelių taškų apskritai išlyginti jėgas aikštelėje (20:20). Vis dėlto tinklinio dievai seto pabaigoje nusišypsojo jonavietėms, kurios dramatiškoje pabaigoje nugalėjo 25:23 ir taip laimėjo visas rungtynes rezultatu 3:0.

Naudingiausia rungtynių žaidėja Aira Kaunietė džiaugėsi pergale, o kalbėdama apie savo asmeninę sėkmę juokavo, kad gerai pasirodyti padėjo žaidimas ne savo zonoje. „Šiais metais mums antra pergalė yra daug, nes turime labai subyrėjusią komandą,“ – apie turnyrinę „Aušrinės – Titamaro“ padėtį kalbėjo A.Kaunietė. Vis dėlto antra pergalė iš eilės Jonavos tinklinio aistruolius ir komandos gerbėjus nuteikia optimistiškai. Daugiausiai taškų šiose rungtynėse jonaviečių gretose pelnė Ramunė Knatienė (11), Aira Kaunietė ir Sandra Klimienė (po 10). Kauniečių komandoje ir taškais, ir naudingumu žibėjo Simona Pluščiauskaitė, svariai prie komandos taškų kraičio prisidėjo ir Laura Žlibinaitė.

Puslapis peržiūrėtas: 1644

Komentarai