Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: KSM Startas ‒ „Heksa ‒ 2“ vs „Tinklo draugai“ ‒ KSM Startas ‒ 4 (3:1)

Šiandien pergalę Pavasario „Dailiojoje“ lygoje šventė KSM startas ‒ „Heksa ‒ 2“

Šiandien pergalę Pavasario „Dailiojoje“ lygoje šventė KSM startas ‒ „Heksa ‒ 2“

Šiandien Gegužės 14 d. Vinco Kudirkos progimnazijoje, Pavasario "Sportturas" "Dailiojoje" taurėje susitiko KSM startas - "Heksa - 2" ir "Tinklo draugai" - KSM staras - 4 merginos ir po keturių setų kovos laimėjo KSM startas - "Heksa - 2" 3:1 (26:24; 22:25; 25;21; 25:11)

Pirmajame sete, nuo pat pradžių komandos žaidė lygiai, nei viena komanda nenorėjo nusileisti savo varžovėm. Įpriekį išsiverždavo tai viena, tai kita komanda, bet iš kart po to kita komanda lygindavo rezultatą. Seto pabaigoje jau atrodė, kad pirmą setą laimės "Tinklo draugai" - KSM startas - 4 merginos 22:24, bet tada nustabią atkarpą 4:0 sužaidusios šeimininkės parodė, kad jos šiandien nusiteikusios kovai ir laimėjo pirmą setą 26:24.

Antrajame sete, iki vidurio pirmavo KSM stars "Heksa - 2", bet po to paimta minutės pertraukė "Tinklo Draugai" - KSM startas - 4 trenerės, subūrė komandą, jos darė mažiau klaidų ir darė daugiau taškų nei jų varžovės ir leido šitam sete išlyginti setų rezultatą į 1:1. Setas pasibaigė 22:25.

Trečiajame sete, po šalto dušo atsigavusios KSM startas - "Heksa - 2" merginos setą pradėjo nuostabia atkarpą 8:0 ir vis labiau tolo nuo savo varžovių sete, vienu metu persvara buvo, net 8 taškai, bet tada atsigavusios "Tinklo draugai" - KSM startas - 4 merginos pradėjo sparčiai vytis savo varžoves ir seto pabaigoje, net buvo išsiveržusios į priekį 19:20, bet kaip ir pirmajame sete nuostabiai pabaigą sužaidusios KSM startas -"Heksa - 2" panelės spurtavo 6:1 atkarpa ir šventė trečiojo seto pergalę 25:21.

Ketvirtajame sete, ant bangos buvusios KSM startas - "Heksa - 2" merginos lengvai rinko taškus, o tuo tarpu "Tinklo draugai" - KSM startas - 4 merginos niekaip nesugebėjo įveikti savo varžovių ginybos ir nesugebėjo pelnyti taškų, seto viduryje rezultatas buvo 16:3, truputį atsipalaidavusios šeimininkės leido varžovėm sumažinti savo atitrukimą, bet setą laimėjo KSM startas - "Heksa - 2" merginos 25:11.

Puslapis peržiūrėtas: 353

Komentarai