Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vitameda vs Laumetris ‒ 2 (3:2)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Vitameda1042519202515
 
Laumetris ‒ 21001825252012


Vitameda

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Albertas Antonas22251002003
Artūras Mickevičius0000000000
Darius Baltrušaitis151000040012
Igor Tslaf8020004004
Kęstutis Bradauskas4201007000
Lukas Dimavičius9301006007
Raimundas Pocius9291008004
Stanislovas Janušauskas3420005002
Žygimantas Kidikas5003003005
 1041438700390037

Laumetris ‒ 2

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Danielius Velykis4020004000
Jokūbas Sipavičius0000000000
Jonas Putna0000000000
Karolis Markovas4114002007
Marius Švilpauskas016000300-2
Matas Petlinskas160000060010
Pijus Banys1118200600-2
Taurius Putna135600070011
Tomas Matulis7020003004
 100835600310028
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 2924

Komentarai