Rungtynės: LSU – 22 vs Laumetris ‒ 2 (1:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
LSU – 229328192521

Laumetris ‒ 29730251725

Po atkaklios kovos Laumetris įveikė LSU-22 ekipą (3:1) (video)

LSU-22 ekipą B lygoje priėmė Laumetris -2 komandą. Po atkaklios kovos pergalę išsivežė svečiai rezultatu 1:3 (28:30; 19:25; 25:17; 21:25).  Varžyboms prasidėjus komandų žaidimas buvo apylygis kol LSU-22 nepradeda demonstruoti savo žaidybinių sugebėjimų (8:13). Tolimesniame žaidime komandos žaidžia apylygiai taškas į tašką o kam atiteks kėlinio pergalė neaišku iki paskutinės akimirkos kol Laumetris-2 neparodo savo užsispyrimo ir atkaklumo (28:30) Antrame kėlinyje gana greitai svečiai laimi setą jau nuo pirmųjų akimirkų išsiverždami į priekį (3:11) taip tęsdami kėlinį jį ir laimi (19:25) Kovingai nusiteikusi LSU-22 ekipa trečiame kėlinyje pagaliau susikaupia ir parodo kad ne šiaip sau studijuoja šiame universitete. Pirmaudami visą kėlinį ir palaikydami bent keturių tašku skirtumą laimi setą (25:17) Lemiamame kėlinyje kova vyko taškas į tašką ir baigėsi svečių ekipos naudai. Kuri šiandien buvo nusiteikusi namo parsivešti pergalę <...>