Rungtynės: Vilnius TECH vs Lietuvos sporto universitetas (3:0)

Vilnius TECH0252525

Lietuvos sporto universitetas0221115

NSTL PUSFINALIAI: Įtikinama Vilniaus TECH studentų pergalė

Saulėtą trečiadienį Nacionalinės studentų lygos pirmajame pusfinalyje susitiko Kauno LSU ir Vilniaus TECH studentai. Pergalę 3:0 šventė pastarieji. Pirmasis setas vyko taškas į tašką ir tik seto pabaigoje kelių sėkmingų padavimų ir tikslių atakų dėka vilniečiai sugebėjo susikrauti nedidelę persvarą bei ją išlaikyti- seto rezultatas 22:25. Antrasis setas klostėsi visiškai priešingai- vilniečiai itin greitai susikrovė pranašumą (2:6) priversdami Kauno LSU trenerį prašyti minutės pertraukėlės. Po jos vaizdas aikštelėje nelabai pakito ir setą įtikinamu rezultatu laimėjo vilniečiai 11:25. Trečiasis setas prasidėjo taip pat kovingai kaip ir pirmasis- kova taškas į tašką ataka į ataką tačiau vilniečiai sugebėjo išsaugoti trapų pranašumą o seto pabaiga liko tik formalumu rezultatu: 15:25 trečiajame sete ir  pirmajame pusfinalyje stipresni buvo Vilniaus Tech tinklininkai. <...>