Rungtynės: NUTPA vs Kur septintas (1:3)

„Nutpa“ neįstengė pasipriešinti ,Kur septintas“ komandai

Lapkričio 18 dieną, KTPMC sporto salėje vyko B lygos varžybos. Jėgas išmėgino ,,Nutpa‘‘ ir ,,Kur septintas‘‘ komandos. Po keturių setų, svečiams ,,Kur septintas‘‘ pavyko pelnyti pergalę, rezultatu 1:3.

Pirmame sete, nuo pat pradžių pranašumą rodžiusiai ,,Kur septintas‘‘ ekipai pavyko išlaikyti jį iki galo. Tuo tarpu ,,Nutpa‘‘ sunkiau sekėsi rinkti taškus, tačiau setui įpusėjus komandai pavyko įsižaisti ir išlyginti rezultatus (rez.: 3:7; 15:15). Tuomet prasidėjo atkaklus abiejų ekipų žaidimas dėl taškų, kamuolys aikštelėje laikėsi vis ilgiau. Visgi, ,,Kur septintas‘‘ įsiveržė į priekį ir užbaigė setą rezultatu 21:25.

Antrasis setas kur kas palankiau klostėsi salės šeimininkams - ,,Nutpa‘‘. Komandai dar žaidimo pradžioje ACE‘uojant N. Baltrukoniui pavyko pelnyti taškus, taip išbalansuojant ,,Kur septintas‘‘ ekipą, kuriai prireikė net minutinės pertraukos (rez.: 9:3). Po jos, grįžus svečiams labiau sekėsi rinkti taškus atremiant ,,Nutpa‘‘ puolimus bei pavyksta išlyginti rezultatus (rez.: 18:18). Pajutę šeimininkai, kad varžovai ima minti ant kulnų, nei kiek nepasiduoda. Komanda dar kart du kartus ACE‘uoja. Manydama, kad situaciją dar galimą pakeisti, ,,Kur septintas‘‘ pasiima dar vieną pertrauką. Po jos grįžusi komanda pelno dar vieną tašką, tačiau lemiamas krito ,,Nutpa‘‘, kuri setą užbaigė rezultatu 25:22.

Po pralaimėto antrojo seto, trečiame ,,Kur septintas‘‘ ilgai nelaukusi sėkmingai spurtuoja devynių taškų atkarpa ir varžovus lenkia triskart (rez.: 4:13). Šiame sete komandai itin gerai sekasi blokuoti ,,Nutpa‘‘ rengiamas atakas. Tuo tarpu, šeimininkai daugiau klysta. Žaidimui baigiantis, ,,Nutpa‘‘ neįstengia sumažinti taškų skirtumo, tad pergalė priklausė ,,Kur septintas‘‘ . Seto baigtis – 15:25.

Ketvirtas setas buvo kupinas įtampos. Abi komandos nuožmiai kovojo dėl taškų. Tačiau viso žaidimo metu ,,Kur septintas‘‘ nuolat pirmavo. Tad ,,Nutpa‘‘ ekipai šio vakaro rungtynėse teko pripažinti ,,Kur septintas‘‘ pergalę – 18:25 (1:3).

Pasibaigus rungtynėms, komandos nugalėtojos žaidėjas K. Danusevičius komentavo: ,, Antrame kėlinyje buvo stagnacijos. Tačiau džiaugiuosi mūsų pergale, pagaliau susižaidėme.‘‘