Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno kolegija vs LSU (3:1)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kauno kolegija025251425
 
LSU017222516


Kauno kolegija

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
2Arnas Donauskas3029007005
5Dominykas Pocevičius2001001002
1Džiugas Syminas124130030016
17Gytautas Žičkus7101006003
4Karolis Zabutka3052005000
8Mantas Samuilis51156003009
14Regimantas Kasparas2002001100-7
 896232400360028

LSU

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
3Augustinas Gruodis5242007002
8Domantas Stiklius0220000800-6
10Dominykas Karkazas2000002000
9Edvinas Ancuta6010006000
4Rokas Bagdonas11110005007
5Rokas Rekašius000000200-2
13Rytis Pranskūnas5102005003
 8062640035004
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 1283

Komentarai